Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egész nap csak az öngyilkosság...

Egész nap csak az öngyilkosságra tudok gondolni?

Figyelt kérdés

Nem élvezem az életet és nem látom értelmét. Szenvedek meg akarok halni. Nem tudom mihez kezdjek az életemmel. Semmiben nem vagyok jó. Nincs jó külsőm, nem vagyok jó társaság. Van otthon elég sok gyógyszerem bármikor bevehetném őket de valami mégis visszatart.

Félek a haláltól de az életben való szenvedéstől is. Nem tudom mit tegyek.



2023. aug. 17. 15:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
Pszichológus?
2023. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Holnap megyek hozzá, mondjam el neki? Nem hiszem, hogy tud segíteni.
2023. aug. 17. 15:18
 3/23 A kérdező kommentje:
Akkor is szar ember leszek ha pszichológushoz megyek. Nem tudom, hogy változzak meg ha nincs akaraterőm, motivációm, kitartásom, tudom a legtöbb ember elítél emiatt de ez az igazság.
2023. aug. 17. 15:20
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
Találj örömöt az életben. Ami érdekel. Ne másoknak akarj először megfelelni. Ne is akarj megfelelni, csak kezd először élvezni azt, hogy milyen jó illatot érzel, milyen finom az étel, milyen szép az a festmény, milyen jó a levegő egy szép parkban. Éld meg a pillanatot. Elevenítsd fel kedvenc dolgaid, amiket imádsz és csinálj ebből listát. Kedvenc színed, filmed, zenéd. Gondolj ezekre és arra, hogy mennyire hiányozna, ha ezeket már nem érezhetnéd. Kezd el élvezni az életed és SZERESD ÖNMAGAD! A legjobb barátod, aki teljesen megért, te vagy. Magadnak nem kell magyaráznod semmit, hiszen mindent értesz. Te vagy a saját gondolataid és tested uralkodója, te irányítod minden sejted. Öleld meg magad és csak engedd, hogy szeress.
2023. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
Én is azt fontolgatom tenni, vagy vonat, vagy villamos elé fogok majd ugrani nagy valószínűséggel. Te, hogy gondolod?
2023. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
5: ha már mindenáron öngyilkos akarsz lenni, legalább ne olyan módon tedd, hogy a vezetőnek teszed ezzel tönkre az életét... gondolj bele milyen érzés lehet neki, hogy eléugrasz meghalni, ő meg éljen tovább ezzel a tudattal...
2023. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
Vegyél háziállatot
2023. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%

Mi nem vagyunk szakemberek úgyhogy nem hiszem, hogy jó ötleteket adhatnánk, hogy mit csinálj!

Meg akarsz halni akkor senki nem fog visszatartani csak jól kell megválasztani a helyet, időt és a módszert.


Azt sem tudjuk, hogy miért érzed magad ilyen szarul, hogy más megoldást nem ismersz csak a halált.


Mióta van ez a fejedben? Mi váltotta ki? Haragszol magadra vagy másra?


legtöbb ember így éli le az életét, hogy sem nem szép, sem nem okos, sem nem gazdag, sem nem tehetséges, sem nem jó társaság...Szóval az átlag teljesen hülye mindenben/ -hez. A legtöbb ember veled együtt már rég kihalt volna ha nem lenne a regnáló nyugati demokrácia rendszerének része.


Azután legyél csak öngyilkos, hogy megpróbáltál beilleszkedni de nem sikerült.

Amíg nem próbáltad meg addig csak vissza fog tartani a bizonytalanság.


Viszont ha a rendszerrel van a bajod akkor el kell költözni oda ahol nem ez a rendszer van.


Öngyilkosságnak semmi értelme még ha szart sem ér az életed akkor is lehetsz a társadalomnak hasznostagja pld. szeded a szemetet, közmunkát végzel ingyen vagy bármit csinálhatsz, kifeszkszel egy patak mellé és te leszel a patakőr.


Teljesen értelmetlen az öngyilkosság annál nagyobb kudarc nincs az életben, egy esetben van értelme:

Amikor két magasszíntű harcos csap össze és az egyik tökéletesen ismeri a saját és az ellenfele képességét és úgy adja fel a harcot a gyengébb, hogy harakirit, azaz öngyilkosságot követ el, így a nálánál sokkal erősebb hasznosabb harcost nem sebesíti meg mert tudja, hogy a végén úgy is az erősebb győz! Ez nemes öngyilkosság, minden más helyzetben életképtelenség!

2023. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Kerdezo, teljesen ismeros az erzes. Olyanok ezek a kommentek mintha suket fuleknek beszelnek vagy a falnak mi?


Ugyanezt szoktam en is erezni. Nem tudjak mirol van szo, ne hibaztasd oket, se magad. en mar 5x probaltam, en is napi szinten gondolkodom ezen meg vagdosom magam.

2023. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%

fogaitokat verjétek ki egyesével és ha megy utána már az életetek sem fog problémát okozni megszüntetni önkezűleg.

Szóval fogaitokat verjétek ki egyesével, semmi értelem karcolgatni magatokat csak hülye EMOSnak fognak benneteket nézni.

2023. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!