Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem ismerek önmagamra?

Nem ismerek önmagamra?

Figyelt kérdés

Mégis mitől lehet az az érzésem hogy megnézem például az egy héttel ezelőtt készített fotóimat, vagy a pár napja írt üzeneteimet, vagy csak visszagondolni a korábbi gondolataimra, érzéseimre, motivációimra. És mind olyan idegennek tűnik.

Ez kicsit megrémiszt.

Mondanám azt hogy ez egy ilyen kis önismereti krízis, viszont ez már nagyon régóta így van nálam és félek ettől az egésztől. Egyszerűen nincs önazonosságom, vagy nem értem?


2023. aug. 19. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha lany vagy tok normalis. A noknek alltalaba nincs szemelyseguk, hogy betudjanak epulni a ferfiak eletebe/azonosuljanak vele.
2023. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nőknek nincs szemelyiseguk? Wow. Akkor lenyegeben csak keressek egy párkapcsolatot és igazodjak 100%ban a férfihez. Hát kösz a választ, de szerintem azért ez így kicsit erős volt.
2023. aug. 19. 21:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért gyűlölitek ennyire a nőket?
2023. aug. 19. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ki gyuloli a noket? En imadom szeretem oket, mint egy kismacskat pl
2023. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán nem éled meg igazán a jelent? Nem biztos, hogy komolyabb gond, ha ez nem akadályoz a mindennapokban, szerintem ne görcsölj rá nagyon.
2023. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vagy az önazonosság vagy a megfelelési kényszer vonalon indulnék el, vajon miért írtam úgy ahogy azt az üzenetet....
2023. aug. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!