Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Havi 2-3 szem Frontin sok?...

Havi 2-3 szem Frontin sok? Mensi idején nyugtalanabb vagyok, nehezen alszom el.

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Számít az is melyik a kicsi a közepes vagy a nagy.

Az van hogy rá lehet szokni és a leszokás nehéz és lassú.

Időnként egy egy, nem hiszem hogy rászoktat. De azért óvatosan vele.

2023. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Semmi. Van aki napi 4*1mg-ot szed. Ez már a másik véglet.
2023. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 qborka ***** válasza:
30%
Ha nem tudsz elaludni inkább egy fél szem Zolep, sokkal kíméletesebb.
2023. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Zolepet a pszichiáterek is óva írják fel.


Az adaggal is nagyon vigyázni kell és tartósan nem engedik használni, általában cirkádium ritmus beállításában szokták javallni, és 1 hétnél nem nagyon ajánlott tovább szedni.


Szerintem 2-3 szem frontin nem sok, kb. olyan mintha azt kérdeznéd, hogy havi 5-6 pohár sör sok-e. Ettől még nem leszel se alkesz, se gyógyszerfüggő.


Akik rendszeresen szedik, azok általában napi 3 szemet nyomnak.

2023. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 qborka ***** válasza:
39%

Nekem a házi orvosom simán felírja. Teli hold idején nehezen alazom el,fél szemet szoktam bevenni,vagyis tényleg ritkán. Eleinte egy egész szemet vettem be,de elég a fele is.


A Naturland nyugtató teakeverékkel bevéve pedig tuti végég is alszom az éjszakát.

2023. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Lehet le pontozni, de 12 órazom szóval műszakos munkám van és elég sokszor meg esik, hogy nem tudok aludni volt, hogy csak 1 órát sikerült még sem fordult meg SOHA a fejemben hogy bármi ilyet szedjek én ezt nem is értem. Ha nyugtalan vagy akkor ne aggódjál nem lesz semmi gond hulla fáradt leszel más nap de ennyi utána nap olyan fáradt leszel hogy simán fogsz aludni. Javaslatom ne vegyetek be semmi ilyesmit se.
2023. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!