Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen orvos és milyen indokka...

Milyen orvos és milyen indokkal ír fel valakinek Frontint?

Figyelt kérdés
Elég stresszes mostanság az életem amivel nehezen birkózom meg és ez az alvási szokásomban is meglátszik.Hetek óta nem tudok aludni a stressztől,a hétköznapjaimban nem tudok koncentrálni fáradtság és e miatt.(veleriánát,melatonint is szedtem de nem válik be ezért gondoltam erősebbre)de nem tudom orvos csak úgy fel ír e ilyet(?)

2021. okt. 19. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Háziorvos is simán felírja, de kérjél inkább xanaxot, mégis csak az eredeti a legjobb mindenből, a frontin a generikum.
2021. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha ennyit elmondok, hogy stressz miatt nem tudok aludni felírja?Semmi egyéb indok nem kell hozzá?
2021. okt. 19. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy dobozzal simán fel szoktak írni, de rendszeresen nem fogja. Viszont pár hétnél tovább ne szedd, mert gyorsan hozzá lehet szokni, és akkor a nem alvás lesz a legkisebb problémád.
2021. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha lehet akkor hagyd ki ezeket az életedből. nagyon könnyen felírják, mert nekik is egyszerűbb mint a problémád okát feltárni. aztán elkezded szedni a gyógyszert, és használni fog. utána már nem lesz elég annyi amennyit az orvos felír. és az életed a gyógyszer körül fog forogni.
2021. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom nem követendő példa, de én havertól csórtam anno, teljesen feszültség nélkül kibírtam a laza melót, bár tudniillik én olyan vagyok ha nem csinálok semmit épp rástresszelek, jaj ezt látják, munka nem szabad leülni, szorongok stb. Bár alapból stresszes típus vagyok ebből eredően az alkoholra is rendesen rá függök néha, ami szintén nem követendő.
2021. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Első vagyok, azért azt bírom, hogy menyire retteg mindenki ezektől a gyógyszerektől, hála a sok rémtörténetnek. Az bezzeg, ha valaki beb.sz egy fél literes pálinkát minden héten mondjuk kétszer buliban az teljesen elfogadott meg vicces vagy ha elpöfékel napi két doboz cigit már tízen, huszonéve, de a xanax és a frontin...jujuj, be ne szedd, mert jön a függőség meg maga az ördög is. Meg ez az állandó "nem lesz elég annyi" ez is úgy hülyeség ahogy van, nem alakul ki kötelező jelleggel tolerancia, rengeteg embert ismerek akik évek óta ugyan azt az adagot szedik és ugyan úgy hatásos nekik. Ez egy mellékhatás, ami nem mindenkinél jelentkezik törvényszerűen. Még tudományos kutatások is igazolják, hogy ugyan az az adag akár 1 évig is ugyan olyan hatásos tud lenni (de a példák alapján még tovább is).
2021. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvos éveken simán felírta (Frontin 100x0,25), de lehet azért, mert pszichiátriai papírom volt a kartonomhoz csatolva (depresszióm szorongás minden kurv& isten stb)
2021. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15 évig voltam frontin függõ!

Folyamatos frontin szedés esetében igenis kialakul a tolerancia,ezáltal egyre több frontint kell bevenni hogy ugyanaz a hatás meglegyen.

2021. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!