Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom ezt mentálisan már...

Nem bírom ezt mentálisan már mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mióta felajánlottak egy plusz munkát a munkahelyen, nagyon ki vagyok idegileg. Állandóan belémkötnek hogy kihagyok egy egy kukát. Nem bírom már. Minden este 10-15 szem Frontint veszek be. Mindenki csak bánt pedig én igyekszem dolgozni. Megváltozott munkaképességű vagyok, szkizofrén, de mindig konfliktus van ha közösségben dolgozok, ha egyedül akkor nincs gond. Nagyon félek nagyon rossz az anyagi helyzetén és nincs család se.
2023. aug. 22. 20:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem bírom másképp csak Frontinnal, 10-15 szemmel. Nem érzem magam biztonságban . Muszáj lenne orvossal beszélnem de még oda se merek elmenni
2023. aug. 22. 20:42
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok felébredni
2023. aug. 22. 20:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Aki felirta neked a Frontint, azzal beszélj.


Nem értem miért szedsz 10 - 15 szemet, semmi értelme annyit szedni, ez nem játék.


Először is nyugodj meg. Ha valaki bakizik, azért még nem jár kirugas.


Konkrétan mit kell csinálnod a kukakkal?

2023. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kiüriteni de én tényleg inkább kétszer is megnézem

Biztosan hogy szándékosan nem hagyom ki

2023. aug. 22. 20:49
 5/13 A kérdező kommentje:

Azt szerettem volna ha a főnök meg van velem elégedve ezért tegnap írtam neki hogy már fejlődök, még tetszik a munka és csak egy kuka maradt ki

Ezt ő név nélkül mondta a többieknek

2023. aug. 22. 20:52
 6/13 anonim ***** válasza:

Ertem. De ezen ne stresszelj kérlek. Ez bárkivel előfordulhat máskor is.


És mi a plusz munka amit kaptál? Vagy ez a plusz munka? Akkor mi a másik? Összefügg a plusz munka ezekkel a bakikkal esetleg?

2023. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz fej a főnököd és te is jó voltál hogy írtad hogy fejlődész, és már csak egy kuka maradt ki.. 😃😃
2023. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Muszáj volt 12 Frontint bevenni hogy ellazuljak
2023. aug. 22. 21:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Na ez most már sokkkk! Még hányszor akarsz erről panaszkodni??? Légyszíves fejezd már be, mert nem csak mi fogunk megőrülni, hanem te is, még jobban...
2023. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De én csak orvossal szeretnék beszélni de nem merek elmenni az ambulanciára holnap
2023. aug. 22. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!