Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek kiégni mentálisan és...

Kezdek kiégni mentálisan és nem tudom magamat annyira kipihenni, hogy teljesen feltöltődjek energiával. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Voltam a háziorvosomnál már több alkalommal is, de annyit tud csinálni hogy ki ír táppénzre. Otthon vagyok 1 vagy 2 hetet, de minden kezdődik előröl.

Lassan már 6 éve ez megy, semmi életem. Csak munka és az alvás.

Lenne rá egy ötletem, de ahhoz meg fel kellene mondanom a munkahelyemen.

Ezt nem nagyképűségből írom, de saját ingatlanom van és anyagilag is jól állok, gondoltam hogy felmondok és el megyek nyaralni, több hónapra.

Csinált ilyet vagy hasonlót már valaki?

köszönöm.



2022. aug. 3. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább állást kéne váltani. Szereted a munkádat?
2022. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A jelenlegi körülményeket nézve, nem vagyok benne biztos hogy segítene egy új munkahely. Amúgy meg a jelenlegi munkahelyemet meg nem szeretem. Utálattal megyek be dolgozni. Az biztos hogy ez így nem mehet sokáig.
2022. aug. 3. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Sport/mozgás/fizikai munka? Állítólag jót tesz mentálisan is.

Az ötleted sem rossz, aztán utána új munkahely.

2022. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Különböző sportokat próbáltam, de nem sokat segít.

Naponta letekertek 12-15km, hétvégén kocogás vagy kajakozás. Sajnos nem segít, olyan sokat. A meditációt is próbáltam, egy ismerősöm ajánlotta, de túl nagy rajtam a stressz, így az is kilőve.

Nyugtatókat nem szeretnék szedni!

2022. aug. 3. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!