Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha mentálisan nem vagyok jól,...

Ha mentálisan nem vagyok jól, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Gátol mindenben a mindennapi szorongásom. Nem vagyok jól már évek óta. Úgy érzem senki nem támogat, máskor meg azt, hogy én vagyok csak magamért a felelős, én vagyok felelős a sorsomért, mindig szabotálom magam.( Pl. egyetemen is megvan a beadandóm, de aztán nem merem bemutatni) Kikészít minden, minden reggel úgy kelek fel, hogy talán ez lesz az utolsó és feladom. A családom hülyének néz, mert már 5 éve kínlódok egy 3 éves egyetemmel, de nem látják, hogy min megyek keresztül, csak azt, hogy ha a szomszédnak sikerült nekem miért nem. Soha nem támogattak igazán, a legalapvetőbb szükségleteket kaptam meg tőlük, anyagi javak hiányában, bár érzelmileg is nagyon távol állunk egymástól.

Nincs anyagi megtakarításom, napról napra élek, nem tudom hova mehetnék segítségért(itt nincs tb). Tisztában vagyok avval, hogy szükségem lenne szakemberre, de sehol nincs ingyen. Az öngyilkosságot látom a legjobb megoldásnak.



2022. márc. 7. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egyetemre jársz, akkor van TB-d!

Menj el egy pszichiátriai szakrendelésre.

2022. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Területileg illetékes pszichiátriai gondozó ingyenes, beutaló sem kell.
2022. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán túl sokat foglalkozol az elvárásokkal, és azok irányítanak tudat alatt.
2022. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
AZ egyetemeken is van tanácsadó pszichológus, ő tud segíteni, esetleg továbbirányítani.
2022. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!