Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális betegségre...

Milyen mentális betegségre utal az alábbi?

Figyelt kérdés
Ha számomra nagyon ijesztő,tragikus dolgot látok,főleg emberekkel kapcsolatban és tudom,hogy valós,olyan szinten meg ráz a dolog,hogy napokig képes vagyok azon kattogni,és félek attól ,hogy meg örülök. A megorules alatt azt értem,hogy kárt teszek magamban,ne adj isten másban. Nagyon nem szeretnék ez biztos! Sosem voltam ilyen. Fóbiás betegségem van,de annak semmi köze ehez,most jött ki a napokban. Nagyon rémisztő számomra,mert én sosem tudnék bántani senkit sem.
2023. aug. 23. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Pánikbetegség.

Fölösleges ezen agyalni.

Ha megőrülsz, és kárt teszel valakiben, majd akkor nézz vele szembe. De amíg nem tettél ilyet, addig fölöslegesen aggódsz.

2023. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az hogy odáig nem szeretnék jutni
2023. szept. 1. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem panikbetegseg, hanem kenyszeres gondolatok, kenyszerbetegseg esetleg. Pl ha valaki mindig arra gondol, hogy kiugrana az ablakon, de nem akar valojaban ongyilkos lenni, vagy megverne valakit, de sose tenne valojaban ilyet, csak ez a zavaro szornyu gondolat vissza-visszater, akkor az kenyszeres gondolat.
2023. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen pontosan így ahogy az utolsó írja! Tökéletesen le írtad!
2023. szept. 1. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!