Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyszer fent egyszer lent...

Egyszer fent egyszer lent érzésem van. Egyik héten kicsattanok a boldogságtól a másik héten még majd bele bolondulok q szorongásba és a depresszióba. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Valamint a szorongás testi tüneteivel hogy birkózzak meg?

Gyomoridegem van, megy a hasam, és hányingerem van. Nehezen bírok enni. Úgy érzem darabokra fogok hullani.



Most kerültem gimibe és attól is félek. Már van egy évfolyamcsoport is és van egy lány aki engem nagyon utál valamiért. Nem csináltam semmit ellene.


Könyörgöm valaki segítsen!



2023. aug. 25. 09:46
 1/7 A kérdező kommentje:

Valamint mindig azt érzem hogy figyelnek. Pl amikor írogatok valakivel akkor az jár a fejemben

hogy vmi utálóm az kamu profilban.

Amikor meg a barátaimmal találkoztam akkor amikor elmegxek mindig az jár a fejemben hogy biztos kibeszélnek a hátam mögött. Vagy mintha lenne egy utálócsoportom amiben minden egyes barátom benne van és kibeszélnek engem. Ez miért van?

2023. aug. 25. 09:53
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Olyan bipoláris depressziónak tűnik, de a pszichiáter megmondja a tutit. Ha nem érzed jól magad, menj el.
2023. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen kértem időpontot a pszichológustól. De 16 éves vagyok így csak nem lehetek bipoláris.
2023. aug. 25. 21:34
 4/7 szőlőcukros_petraaa ***** válasza:
17%
tök mindegy miaz, kérj segítséget nem szégyen, miahmarabbi gyógyulást kívánok, én hétfőn megyek a Thalassa házba Budapesten pszichiátriai ház gyere te is csoport terápia is van lehet jót tenne! Ne add fel!
2023. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Vajon honnan tudsz az utalo csopirol?? Ki kotyogta el!?
2023. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Látom. Meg a barátnőm is mondta hogy kibeszélnek a hátam mögött.
2023. aug. 27. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

en nem tudtam, hogy ilyen letezik, amig el nem kezdtem nezni a Szegyentelenek c. sorozatot. Abban a gyerekek anyja (Monica) es az egyik gyerek bipolaris. a gyereken csak tini koraban jon elo.

HA olyan, mint a filmben, durva lehet. en mindenkepp beszelnek szakemberrel, mert ezek az erzesek kontrollalhatatlanokka valhatnak es abbol gondod lehet - ha abban szenvedsz.


Egyebkent en is eszrevettem mostanaban magamon, hogy hol fent hol lent, pedig en mindig fenn voltam. Porgok ezerrel, aztan mostanaban van, hogy 2 napig csak a Gyk-n vagy a facen logok, nem vagyok kepes semmit elintezni, nincs kedvem semmihez, pedig 40 multam.

halistenenk ritkan fordul elo, par havonta 1-2 nap, ezert eddig nem aggodtam.

2023. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!