Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedtem az Escitil gyógyszert...

Szedtem az Escitil gyógyszert ,ami nagyon be vàllt csak be vérzés miatt abba kellet hagynom .Vizsgàlat utàn ki derül még sem attól volt.Ujjra szedhetem .Ugyan ugy kell a hozzàszokàs mint először? Vagy màr erősebb mellékhatàs nem vàrható.

Figyelt kérdés
2023. aug. 27. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már több hete abbahagytad akkor újra hozzá kell szokni.
2023. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen màr màsik gyógyszert is szedtem helyette de most vissza állhatok erre mert ez jól bevált
2023. aug. 27. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha másik SSRI-t szedsz helyette és átállítanak akkor az átállás zökkenőmentesebb szokott lenni, mint ha 0-áról kezdenéd. Most mit szedzs és mennyit? De érdemes inkább a rosszabbra felkészülni lelkileg.
2023. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rexetin szedtem kb 2 hete hagytam abba egész ,fél majd negyed gyógyszerrel kellett abba hagynom,de ez a gyógyszer nekem nem vált be .

Escitil gyógyszertől el múlt a stressz miatt kialakult szédülés a Rexetin mellett vissza tért

2023. aug. 27. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!