Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikbetegség vagy valami más?

Panikbetegség vagy valami más?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egy ideje ezen gondolkozom, itthon ne szeretnék erről beszélni mert félek hogy nem vennék komolyan...


Valamikor január felé észre vettem, hogy amikor egyedül vagyok, főleg este, remegek/ráz a hideg ezt már egy ideje csak ritkábban tapasztalom.


Olyan május felé tűnt fel, hogy néha nehezen kapok levegőt, olyan érzés mintha csak félig telne meg a tüdőm. Szúrni is szokott a szívem


Folyamatosan van egy félelem bennem, mint valami féle szorongás, akkor is ha nincs mitől tartani pl.:találkozom egy baráttal és már attól is.


Edesapammal és a testvéreimmel élek, volt nevelőanyam februárban elköltözött, azóta nem is beszéltünk. Most rá vagyok parazva az edzésre, mert kihagytam egy évet (kórházban voltam aztán nem volt életerőm a most leírtak miatt) szeptemberben újra kezdem és nagyon felek hogy nem fognak a tarsaim jó szemmel nézni rám...


16/L



2023. aug. 28. 14:29
 1/1 anonim válasza:

Kedves kérdező, ez még nem pánik betegség,"csak"egy erősebb szorongás,főleg, hogy kórházban is voltál az is megviselt.

Az edzés majd jót fog tenni,ne azzal foglalkozz,ki milyen szemmel fog rádnézni,hanem azzal,hogy mi az amit az edzéssel el akarsz érni,és csak erre öszpontosíts. Zárd ki a külvilágot az edzés során. Mélyülj el abban amit csinálsz.

Én is ki hagytam másfél évet,de mindent megért vissza menni azóta újra nyugodtabb és összeszedetteb vagyok .

Sok sikert.

2023. aug. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!