Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Seroquel XR elhagyás hogyan?

Seroquel XR elhagyás hogyan?

Figyelt kérdés
Tehát ezt kell elhagyom 2 éve szedem a gyógyszert mert Ripedont kaptam helyette az orvosom azt mondta hagyjam abba hirtelen nem lesznek megvonasi tüneteim? 300mg őt szedek belőle.ezeket szedem még Amitrex 700mg Rivotrilt 3x1mg Scippa 10mg

2023. aug. 30. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj, de itt annyira hozzá nem értő beböfögések szoktak lenni, hogy az egyik antipszichotikumról a másikra átàllásban senki nem fog tudni megnyugtató, valóban megalapozott tanàcsot adni.
2023. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesznek ha egy másikat kezdesz el.Legalábbis nekem nem voltak. Tiapridalról mentem Olanzapinra arról Reagilára arról Restigulinra arról meg Kventiaxra.
2023. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos nem lesznek?
2023. aug. 30. 15:31
 4/5 A kérdező kommentje:
És melyik a jobb antipszchiotikum Seroquel XR vagy Ripedon?
2023. aug. 30. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak valószínűleg neked sem lesz,de 100%ra nem tudom mondani.Nekem a Seroquel váltbe,de lehet neked Ripedon fog,hisz valamiért lecserélték neked a Seroquelt. Ki kell tapasztalni sajnos ez csak így megy.
2023. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!