Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem beszél velem senki, senki...

Nem beszél velem senki, senki sem ért. Nagyon kifordultam magamból, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos, olyan szinten el tudok valakit küldeni melegebb éghajlatra, hogy csak nézzek. Egyszerűen nincs türelmem az emberekhez, régen nagyon akartam barátokat, vágytam a szeretetre, vágytam hogy barátaim legyenek. Nem kaptam meg sőt, volt aki csak játszott velem, mert látta rajtam, és ott hagyott a szarba. Sok szuicid kisérletem volt, és azok sem sikerültek. Járok pszichológushoz aki egy segghülye idióta barom, azt mondja a magányomra, hogy önálló lettem, és ezzel se jár. Nekem sem családom volt, sem senkim, nem kaptam meg a szeretetet soha senkitől, egy nap senkivel sem beszélek, maximum boltos nénivel, vagy pár idióta fszfejjel, akik szintén magamra hagytak, akkor, amikor én kiálltam értük, mert a suliban volt ez, egy gyerek aki elhivta őket ide-oda elkezdett bántani, és beálltak mögé.

2023. aug. 31. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Negatív emberek vettek körül egész életedben és ezért te is negatív lettél. Ez a fajta kisugárzás sokakat taszíthat, tudom hogy hülyén hangzik, de ezt meg lehet érezni, elég hozzá egy tekintet vagy pár szó beszélgetés az illetővel és már érzed.

Tény, hogy nehéz a mai világban barátkozni, ismerkedni, de ha mindenhez így állsz hozzá nem fog javulni az életminőséged.

2023. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jársz pszichológushoz, akkor a leírásod alapján az első lépés, hogy válts másik pszichológusra vagy kineziológusra, mert hogy téged idézzelek, "segghülye".

Egyébként az a lényeg az egészben, hogy megtaláld, TE mit akarsz. Ha nem igazán voltak szüleid, vagy valaki, aki szerethetett volna, elképzelhető, hogy ez hiányzik. Vagy pont emiatt vagy összezavarodva, hogy tudat alatt a biológia miatt vágysz a szeretetre, de a tudatosod éned pofánbsz és közli, hogy fszt neked, te kemény vagy, eddig sem kaptál szeretetet nincs is rá szükséged, mert ebben nőttél fel. Ettől függetlenül azért a természetes hiány ott motoszkál a háttérben, csak meg kell ezt érezned, és megérteni, hogy ha el akarsz érni valamit ilyen irányban, akkor előbb el kell fogadnod magadat, szeretni kell magadat, szeretni kell a környezetedet, az embereket (vagy legalábbis elviselni, mert ilyen idióta fszokat, akikkel tele van ez a szerencsétlen ország néha nekem is nehezemre esik feltétel nélkül szeretni) és a világ is így fog hozzád idomulni. Azért lenne szükséged egy értelmesebb szakemberre, mert az meglátná ezt az oldalt, és érdemben tudna ebben segítségedre lenni.

Vagy egy olyan ellenkező nemű partner, aki megérti a helyzetedet.

2023. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan ember, aki a te vagy én vagy bárki összes hiányát képes lenne pótolni. Amíg ezt nem ismered fel, addig azt a néhány bimbózó kapcsolatodat túlterheled az igényeiddel, és már ki is meríted őket, aztán végül otthagynak.

Muszáj lesz változtatnod sajnos, bármilyen nehéz is.

2023. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Megértelek,az élet nehéz a Legfőbb Jó nélkül.Nekem is az volt.Találd meg a végtelen Jót,ISTENt.De hogyan?Ahogy én is megtaláltam.Döntsd el, hogy megkeresed a Jót, aki a szeretet is,és minden Jó is.Szólítsd meg, imádkozz.Kérdd, hogy segítsen megtalálni Őt.Kérj bizalmat is felé.Az ÚR JÉZUS KRISZTUS ISTEN Fia,hozzá imádkozz,kérdd, hogy segítsen rajtad, Ő segíteni fog,aztán maradj is vele örökre.Ő Maga a szeretet és jóság.
2023. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!