Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha állandó öngyilkossági...

Ha állandó öngyilkossági gondolataim vannak, és utálok élni ,mert van miert utálnom bőven, akkor valószínű "nagyon" depressziós vagyok "megint"? Szedek gyogyszereket,de mostanában megint ilyen vagyok enni se eszek nem érdekel senki és semmi ?

Figyelt kérdés
Napi 2 dobozzal füstölök melózok mert azt muszáj és ennyi .Most akkor megint valami "nagyon" depressziós időszakban vagyok? Ez megy hónapok óta egyszerűen kivagyok mint a szar

2023. máj. 3. 19:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Szorongok is rendesen agyalok állandóan mindenen hogy mekkora elcseszett egy nyomorult vagyok egy hulladék nem vittem az életbe arra amire keleltt volna ilyenek
2023. máj. 3. 19:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Miert nem vitted semmire? Te dolgozol, valaki még azt se. Család, barátok, párkapcsolat? Mennyi idős vagy?
2023. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jársz pszichológushoz?
febr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!