Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz TB alapon...

Pszichológushoz TB alapon hogy lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kivárod azt a 10+ évet, amíg sorra kerülsz...xD


Az én tapsztalatom az, hogy még magán pszichológuhoz sem nagyon lehet bekerülni, én legalábbis már hónapok óta telefonálgatok, de mindig leráznak. Ennyi lelkileg elcseszett ember van, magamat is beleértve...

2023. szept. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem pszichiáter utalt be.
2023. szept. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez országosan egységes-e, de itt helyileg a városunkban is úgy működik, hogy elmész pszichiáterhez (ahova nem kell beutaló, csak időpont), és ő adhat beutalót pszichológushoz. Szóval pszichiáteren keresztül.
2023. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tb alapon csak a pszichiáter utalhat be. Tőlem megkérdezte, hogy szeretnék e pszichoterápiát, én nem kértem.
2023. szept. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már 5 éve járok havonta egyszer pszichiáterhez, nekem a pszichológus sosem segített. A pszichiáterrel ugyanúgy el tudok (magánba járok és nem vagyonokért) beszélgetni, felirja a szorongásomra a gyógyszereket , egy óra alatt átbeszéljük mi a szitu velem és ez nekem így pont jó.
2023. okt. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!