Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnap, hogy ha hazajövök...

Holnap, hogy ha hazajövök valahonnan meg kell a törölnöm a dolgaimat amihez hozzányúltam?

Figyelt kérdés
Sokszor mosok kezet és egy ideje mikor hazajövök úgy érzem meg kell törölnöm mindent amihez kint hozzá nyúltam. Meg kell e törölnöm a mobilomat, kulcsaimat, telefontöltő kábelt, szemüvegemet ha hozzá érek? Hiszem ha alapból kezet mosok ha hazaa jövök akkor célszerű azokat is megmosni amihez hozzá ért a kezem nem? Vagy azokra úgymond nem tapad úgy rá a kosz mint a kézre? Pl. mobilt sűrűn használok így azt célszerű áttörlni valamennyire? Gondolom semmi bajom nem lesz ha amúgy nem törölném nem? Évekkel ezelőtt nem töröltem és semmi bajom, most valami megszállt és ezért van ez de jövök ide érdelődni :D. Más szokta tisztítgatni a cuccait ha hazajött pl.mobil?

2023. szept. 2. 00:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Sok ismerősömnél voltam a házukban és egyikuk se tisztitotta ezeket amint hazaértek érdekes. lehet csak én gondolom tul?
2023. szept. 2. 00:50
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Persze, mert nem mániákusok.
2023. szept. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2-nem kell bunkónak lenni, kényszerem van, nem tehetek róla...
2023. szept. 2. 01:33
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy kényszeres vagy, akkor azt is, hogy ez nem normális. Akkor minek a kérdés? 🤔🙂
2023. szept. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-Nem az volt a kérdés hogy normális e vagy sem, hanem hogy kell e úgy általánosságban
2023. szept. 2. 02:35
 6/14 anonim ***** válasza:
2es válaszoló megadta a válasz egyik felét. Majd te, a 3as kommenteddel a válasz második felét. Akkor mi a kérdés? 🤣
2023. szept. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
na normálisan légyszi, tudom nem kell de ennek ellenere felek hogy elkapok valamit ha nem törlöm rendszeresen.nem vicces.
2023. szept. 2. 02:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De most mi a normalatlan abban amit írok? Tudod, hogy kényszeres vagy. Akkor azt is, hogy túlgondolod. Innentől kezdve, nem releváns a kérdés.
2023. szept. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-az hogy oké kényszeres vagyok de vannak mások is akik szokák törölgetni a mobiljukat? higiénia miatt?
2023. szept. 2. 02:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Időnként. De nem minden egyes hazaérkezéskor
2023. szept. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!