Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 50-éves vagyok, szégyelem...

50-éves vagyok, szégyelem kérdésem, olyan büdös a nemi szervem, ha a férjem hozzányul érzi a kezén a büdös szagot mitöl van ez?

Figyelt kérdés
nagyon tiszta asszony vagyok voltam régen nögyógyászaton televan a méhem jó indulatu daganattal ,talán ettöl segits ?
2011. febr. 19. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
valószínüleg valamilyen fertőzés okozza. mindenképpen elkéne menni dokihoz, aki ír fel gyógyszert.
2011. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

" voltam régen nögyógyászaton"


Talán most is fel kéne keresned egyet.

2011. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elmegyek mert lelkileg gyötör ,és férjem elött is szégyelem magam ,igaz már ö is mondta menjek vissza
2011. febr. 19. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Egy intim mosakodógél sokat segíthet, pl a lactacyd femina

[link]

2011. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tetris ***** válasza:
65%

Ez az a kor, amikor a hormonok megint megbolondulnak, mint a tizenéves korban. Vszeg ettől van ez az erős nőstényszag. Egyébként én is szoktam ezt érezni magamon. Sztem mást nem nagyon lehet tenni vele, mint elfogadni ezt, rendszeresen tisztálkodni. De az is igaz, hogy a túlzásba vitt tisztálkodás meg kibillenti az ottani terület biológiai egyensúlyát.

Hát a csuda tudja, mit lehetne tenni. Régebben lehetett kapni intim sprayt. De mostanában már nincs az se.

Én babahintőporral szoktam megszórni a combom hajlatát, meg a mellem alatti részt.

Egyébként meg a puncinak milyen illata kéne hogy legyen?

A sültalmának sültalma illata van. A cuncinak meg ....

Nem kell túlspilázni a dolgot. Nyugi!

2011. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!