Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy az ilyen...

Mit csináljak, hogy az ilyen interjúktól ne őrüljek meg?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Mikor olvasom ezeket, és úgy érzem nincs semminek értelme. Mi a kénköves jóistenért érdemes folytatni az életet ha már a mi életünkben minden megy a levesbe, rengeteg ember meghal, rengetek faj hal ki, és az általunk megszokott és szeretett környezet a benne lévő élőlényekkel teljesen megváltozik? Mit csináljak ha rohadtul szorongok emiatt?


Meg oké van az, hogy éljünk a pillanatnak, de ha vagyok egy programmon, ahol jól kéne éreznem magam előjönnek agresszív gondolatként az ilyen pesszimista jóslások a jövővel kapcsolatban, és nem verem őket kiverni a fejemből, a vége meg az szokott lenni hogy sík ideg vagyok. Hogy tudnám így megélni a pillanatot?


Meg mi emberek meg vagyunk áldva az inteligenciáncákkal, hogy a Földön mi vagyunk az egyetlen élőlények akik tudományos alaposággal értelmezni tudják a körölöttünk lévő világot. Ha kiírtjuk magunkat akkor mi lesz az így felhalmozott értékes tudással?


Meg én már lassan úgy vagyok vele ha nem változik az emberiség életmódja akkor néhány éven belül kinyírom magam, mert nem akarok egy ilyen elbaszódó világban élni.


Meg az ilyen tudósok hogy nem őrülnek amikor ezzel foglalkoznak? Meg mi a jóistenért lett gyerekük? Vagy az istenverte Szalóczy Zsolt legalább mondhatta volna a gyerekének hogy ne csináljon ő is gyereket ebbe az összeomló világba...



2023. szept. 3. 03:27
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ne olvass ilyeneket. Kapcsold ki.

Olvass szp dolgokról, értelmes dolgokról, zárd ki a negatív cunamit az életedből.


Nekem pl. nincs tévém. Célzottan megválogatom, hogy egyéb úton mit nézed meg, kit nézek meg.


Sokat sétálok zöldben, szép zenéket hallgatok.

Mindenben a szépet, megnyugtatót keresem.

2023. szept. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell elhinni a hazugságokat!
2023. szept. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Most egyik nap az a baj, hogy túlnépesedés van, a másik nap meg az, ha ez megáll?! Nem kell ilyeneket olvasni. Azért ijesztgetnek, hogy irányíthassanak.
2023. szept. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Amióta nem olvasok híreket a szorongásom jelentősen csökkent. Emlékszem milyen hírek voltak amikor kitört az ukrán-orosz háború. Megfagyunk télen,férfiakat behívják. 200-300ezres gázszámla éhezés nem lesz világítás este az utcákon be kell szállnunk nekünk is a háborúba stb...Nos mi lett ebből? Semmi(inflációt most hagyjuk)

Azt tudom javasolni ne kövesd a híreket csak magadnak ártasz vele direkt minél ijesztőbb híreket írnak,hogy legyen kattintás

2023. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2023. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

kerdezo a nyers valosag ennel sokkal durvabb.


ne ismerd meg a darknetet peldaul.


ne ismerd meg del afrikat.


ne menj kolumbiaba ahol ha ferfi vagy ha no vagy megdugnak es eladnak heroinert mert az opium nem terem ott csak a kokain ezert ember meg a szervei+kokain eladhatoak mar tisztesseges aron heroinert.


Es ez csak a kezdet, hidd el. gyilkossagok, ongyilkossagok, onvagosasok, felberelt kinzasok ezek mind valodiak csak nem latjuk oket mert eldugva csinaljak. Rabszolgasag, emberkereskedelem meg mindig boven letezik.


Semmit sem fejlodtunk oszinten, csak tudatban, aminek eredmenye a kultura, technologia meg ilyenek, de a tudatalatti az maradt ugyanaz. Mindenki ugyanugy dugni akar mint egy majom ha meglat egy jo ellenkezo/azonos nemut, aggresszivitas, verbalis dominancia, onkontroll ezek megmaradtak.


Ez a ketto igy nem passzol a fejelett tudat de a fejletlen tudattalan.

2023. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2023. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Szia. Elég jól látod a helyzetet, amibe mi emberek élünk. Neked és mindnyájunknak az örök és végtelen Jóra, Szeretetre, Segítőre, a hatalmas ISTENre van szükségünk. Aki tudja életünket még ebben a nehezen elviselhető korban is reményteljessé, jó perspektívájúvá tenni. Akarod?
2023. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 21 éves vagyok.
2023. szept. 9. 00:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Van remény. 21 évesen is.
2023. szept. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!