Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális betegségem...

Milyen mentális betegségem lehet ?

Figyelt kérdés

Fáradtnak érzem magam

Lassú vagyok

Figyelmetlen és szétszórt

Szorongás , pánikrohamok

Kényszeres cselekedet

Furcsa félelmek és gondolatok

Néha bántom magam ami azt jelenti hogy verem az öklömet a falba , régebben vágdostam magam

Volt már hogy éheztettem magam 1 évig

Dühkitörèseim vannak

Vannak időszakok amikor nem veszem fel a telefont és nem írok vissza senkinek meg sírok egész nap aztán meg van olyan hogy felpörgök és mindenkire rá írok meg mennék minden hová

Féltékeny vagyok ha valaki nem velem foglalkozik

Szeretek megsérülni " vèletlen " és szeretek beteg lenni mert akkor velem foglalkoznak

Volt már egy öngyilkossági kísérletem de nem akartam meghalni csak azt akartam hogy komolyan vegyenek

Ragaszkodok dolgokhoz és furcsa dolgokat gyűjtök



2023. szept. 4. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ennyiből nehéz megmondani. Semmi egyéb körülményt nem írtál, hogy konkrétan mi a problémad.
2023. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy mitől vannak dühkitoresek, eheztetes, vagdosas, stb. Rossz körülmények között nőttel fel? Bántottak?
2023. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Na vajon mitől van ez? Mert ezt láttad hallottad a nagyoktól akiknél leülhetsz panaszkodni és szép kis pénzeket fizetsz cserébe ő meghallgat és gazdagszik rajtad is!! Egy kényes kis önsajnáló/sajnáltató kis nyomi vagy aki ezt látta a tv-ben meg kitudja hol hogy ha valami problémája van akkor így kell viselkedni!! Emeld fel a segged barátkozz normális emberekkel éld a sz*ros kis életed boldogan járj el szép helyekre sétálni túrázni akár pár jó baráttal vagy társasággal és alakítsd a jövődet foglald el magad egy számodra jó hobbival stb ne itt rinyálj mer olyat leb*szok neked az éteren keresztül hogy fel sír a kezelőorvosod is!! 😇🙂😇😇
2023. szept. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
3-as, most nagyon menőnek érzed magad? Most jobban is érzed magad, ha jól gondolom...
2023. szept. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Depresszió és borderline személyiségzavar. Különös tekintettel a trágár kommentjeidre, amiket reggelre remélhetőleg törölnek, így aztán nem lesz hozzá illusztráció. Nem tudom, mért nem mentél már pszichiáterhez. Valamit lehet rajta segíteni.
2023. szept. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltam már pszichiáternél ... Nem segített . Feküdtem is a pszichiátrián 🙃
2023. szept. 5. 01:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És mit állapítottak meg mint a baj okozója?
2023. szept. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
100%

Akkor folytasd a kivizsgálást.

Rá fognak jönni!

2023. szept. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!