Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen szellemi betegségre...

Milyen szellemi betegségre utal az alábbi?

Figyelt kérdés
Édesanyám sajnos sosem tudott önálló életet élni,ebből kifolyólag nekem is rossz gyermekkorom volt. Egyik embertől mentünk a másikhoz. Többnyire alkoholisták,és agresszívak voltak. Én azon vagyok egész életemben, hogy ne kerüljek ilyen élet útra,a gyermekemet is óvom,minden negatív dologtól,persze normál kereteken belül. Mai napig nem áll saját lábon,nálunk el már több éve (3 éve),mert nem járt dolgozni,és ki rúgták emiatt ugye nem tud meg élni,nyugdíjas már,de nagyon alacsony neki,erre jön, az hogy el kezdett dementálódni. Szörnyen nehezen ért meg dolgokat,mindenbe bele szól,egesznap alszik,persze enni inni fel kel. Én kérem,hogy ne csináljon semmit mert egyszerűen nem tudja hogyan kell. Takarítás nem az erőssége, az udvar rendben rakásba ő nem akar segíteni,mert nem akarja piszkolni a haját, ezt saját maga jelentette ki. Én a mindennapi ideg miatt amit többnyire miatta élek meg, már xanaxot kell szednem,de nem állandóan csak amikor úgy érzem.
2023. szept. 5. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Egyértelmû, hogy szellemi leépûlése van Édesanyàdnak.
2023. szept. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!