Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáter által felírt...

Pszichiáter által felírt gyógyszereket szedni pszichiterápia nélkül van bármi értelme? Ő maga is megmondja hogy terápiával kombinálva lenne értelme, de a terápia megoldhatatlan

Figyelt kérdés

3 fajta pszichoszer (2 antidepi + xanax) szedetése pszichoterápia nélkül ennek értelem van?


Terápia márpedig nincs és nem is lesz, kizárólag hétköznap 8-14h-s sávban van terápia, 7-15.30ig dolgozom így ez ennyi volt.


2023. szept. 6. 08:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Orvosi igazolással hiányozhatsz, és gondolom havi 1-2 terápia lenne, vagyis max havi 30 ezer körül esne ki a táppénz miatt
2023. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"Orvosi igazolással hiányozhatsz, és gondolom havi 1-2 terápia lenne,"


Maradjunk annyiban orvosi igazolással hiányozhatok AMÍG Ki nem b*-***nak a pi**ába.


Ennyi. Mert az orvosi igazolást köteles elfogadni, de állományban tartani engem már nem köteles.

2023. szept. 6. 08:13
 3/15 A kérdező kommentje:

Hadd kérdezzem meg : te ha főnök lennél meddig tűrnmél egy olyan alkalmazottat aki (mindegy is mely okból ) de rendszeresen hiányozhat? Nme b**nád ki egy idő után mint a fosos macskát és vennél fel a helyére olyat aki nem hiányzik?


mert ne feledjük: ímíg én hiányzok addig másnak dolgozni kell ám helyettem! És az a más az nem inygen dolgozik ám helyettem, ami a cégnek pénz....

2023. szept. 6. 08:17
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Létezik online terápia is, aminél rugalmas az időpont.
2023. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Létezik online terápia is, aminél rugalmas az időpont."


És az mennyibe is kerül azt elárulod? A havi nettóm 154.000 ft egy fillérrel se több. a rezsi + kaja elvisz olyan 140-et /hó.....

és zsíros kenyér a menü.

2023. szept. 6. 08:31
 6/15 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozol?
2023. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
100-adranú irodista vagyok egy állami cégnél minimálbér ennyi. Közmunkából jöttem, havi nettó 57.000-ért, ahhoz képest álom.
2023. szept. 6. 08:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Van online pszichológus is meg vannak akik rendelnek szombaton is nyílván ezek fizetősek,de nem muszáj hetente járni. Nálunk például államiban is csak 2-3 hetente kapsz időpontot egy 20 perces beszélgetésre.
2023. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"n is nyílván ezek fizetősek"


és itt véget is ért a történet. Ismerem az óradíjakat. 20-25-30-35.000 /óra...

havi 150 nettóból ez nem lehetséges. Ha vért hugyozok se tudok megoldani még 1 alkalmat SE /hó.

Na nem mintha az 1 alkalomnak /hó lenne értelme.

2023. szept. 6. 09:31
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Lehet menni bentfekvős pszichoterapiára ezek is nagyon jók és hatékonyak. Ilyen például tündérhegy,thalassa,SOTE. Csak ugye itt meg hiányozni kell a munkából minimum 4 hetet de van,hogy többet 6-8. Vannak akik műtét után,lábtöréssel ilyesmikkel vannak ennyi időt táppénzen. Ha ezt se tudod vállalni,akkor tényleg nem igen marad más mint a csak gyógyszer. Nálunk a pszichológusnak van 2 napja a héten amikor 14:00tól 20:00ig rendel nem értem nálatok miért nincs ilyen.
2023. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!