Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A borderline szindrómások...

A borderline szindrómások veszélyesek a környezetükre?

Figyelt kérdés

2023. szept. 6. 18:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes kérdés. Ha a környezet nem megfelelően kezeli őket, akkor igen.

De igazság szerint sosem más veszélyes a környezetünkre, hanem mi magunk. Ha a környezetben maradunk és nem változtatunk. Mert a börtönön kívül nincs olyan hely, ahonnan ne lehetne eljönni. Bár onnan is jöttek már el.

2023. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%

Nincs borderline szindroma, kezdjuk ott. Borderline szemelyisegzavar van.


1 meg koszonjuk az altalanos bolcseletet ami semmit nem valaszol meg.


Kerdezo, a valosag az, hogy a borderline szemelyisegzavaros ember erzelmileg instabil, csapkodhat, dobalhat akar torekeny dolgokat - ilyen szempontbol lehet veszelyes, de alapbol nem szokott az lenni, inkabb autoagresszorok szoktak lenni. Vagdossak magukat meg ilyenek. Masokat nem szokasuk tamadni. Inkabb magukat okoljak az erzelmi instabilitasert, valamikor a parjukat okoljak persze, de a vegen magukra iranyul ez a dolog vissza.


Kegyetlen mentalis betegseg, nincs kezelesi mod ra sem. Nyugtatok talan + lamotrigine. Olyan mint a kezeles rezisztens sulyos depresszio azt is igy kezelik.

2023. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Igen 2. Tudom, hogy már olyan világot élünk, hogy a hozzáértőknek kell csendben maradni, hogy a hülyék ne sértődjenek meg. Mert ugye össze tudsz szépen olvasni mindent a neten. Nincs ezzel probléma. Annál inkább viszont azzal, amikor ismered a jogaidat, jelen esetben a válaszra való jogosultságodat, de a kötelességeidet nem.
2023. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

3


Oke

2023. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De elvileg az elmebetegség határvonalát surólja. Ez nem jelenti azt hogy veszélyes?
2023. szept. 6. 20:18
 6/22 A kérdező kommentje:
A gyilkosok többsége borderlineal vannak diagnosztizálva😕
2023. szept. 6. 20:19
 7/22 anonim ***** válasza:
44%

6


Forrast errol legyszives ha kerhetek?

2023. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok

Én egy borderline személyiségzavaros emberke vagyok.

Amit a kettes írt, az a valós. De kiegészíteném azzal, hogy rettentően türelmetlenek vagyunk. Ha szerelmesek vagyunk az birtoklási mániába és szeretetéhségbe torkollik, megfojtjuk a másikat de ez megváltozhat egyik pillanatról a másikra, gyűlölni tudjuk a másikat egy rossz mozdulat után. Ha valaki valamit úgy csinál ami nekünk nem tetszik, kiborulunk hihetetlenül, de én például soha nem bántanék senkit fizikailag. Én lelkileg sanyargatom az embereket, fájdalmat okozok nekik ha ők is nekem és én ezt élvezem. Hihetetlenül hisztisek tudunk lenni, ezt értsd úgy hogy kib*aszott drámai veszekedéseket tudunk tolni csak úgy. Én jómagam nem vagyok veszélyes másokra, inkább életeket akarok menteni, de más borderline ember bizony lehet veszélyes mivel ez a személyiségzavar általában a nárcisztikussal keveredik. Én a depressziót és hangulatzavart kaptam!

Mellesleg lehet kezelni, normális családi környezettel meg lehet gyógyulni!

2023. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
2023. szept. 6. 22:39
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mint mondtam a borderline általában keveredik más személyiségzavarokkal
2023. szept. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!