Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez beteges?

Szerintetek ez beteges?

Figyelt kérdés
Van egy személy akit sose ismertem személyesen de kinézetre szimpatikus nem szerelmileg hanem úgy érzem hogy annyira szerettem volna a barátja lenni pedig sosem ismertem de a hallottak alapján szimpatikus csak sajnos már nem él... és szerintetek az beteges hogy néha arról fantáziálok hogy barátkozunk jókat beszélgetünk(persze ezt csak elképzelem fejben) szerintetek tényleg beteges?

2023. szept. 6. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy beteges. Az ember az elhunyt szeretteiről is fantáziál, hogy milyen lenne, mi történne, ha még élnének. Szerintem semmi probléma nincs ezzel, amíg tudod, hogy ez csak egy fantáziavilág.
2023. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy beteges. Teljesen normális.
2023. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szimpátia nem beteges, az sem, hogy úgy érzed de jó lett volna ha beszélhettél volna vele .

A beszélgetésről való fantázia...hát fura, de lehet, hogy csak jelenleg nagyon megragadott és később már nem foglalkoztat ennyire.

Valószínüleg alapból is egy ilyen barátra vágysz, kezd el ismerkedni!

2023. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem egy könyvszereplővel van így 😉
2023. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Külsőre is tetszik valamennyire de csak el ismerem hogy helyes amúgy egykorú volt velem.
2023. szept. 6. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:

A gondolataid a tieid, amíg külön tudod választani a valóságot az ábrándozástól addig nincs gond


Rendszeresen kivalasztok valakit akiről szövögetem a gondolatokat, élőben meg semmi nem látszik mert amúgy nem. Akarok semmit

2023. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!