Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon túlzás folyton öngyilko...

Nagyon túlzás folyton öngyilkosságra gondolnom mert nincs és sosem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
2023. szept. 8. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Sajnos mindig jártunk így, én válásom után másfél évig senkit sem akartam magam mellé, úgy gondoltam soha többet nem lesz senkim, csak a munkával foglalkoztam, de végülis több mint egy éve van egy élettársam, akivel nagyon boldog vagyok. Ennek előtte sem gondoltam az öngyilkosságra, Az önpusztítással, önsértéssel ezek a dolgok nem oldódnak meg. Egyébként, ha nem túl privát a kérdés, miért ne lehetne barátnőd?
2023. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mi az oka, ami miatt nem LEHET barátnőd? Szerintem a mai világban már nincs olyan, hogy valakinek nem lehetne kapcsolata. Szülői nyomás? Talán nem tudsz ismerkedni? Valami egyéb lelki és,-vagy testi tünet áll fenn ami állandó probléma? Én hiszem, hogyha ezek közül is van valami akkor is orvosolható, vagy akár teljesen megszüntethető, nem kötekedés, de jó volna ha megadnál több paramétert hiszen ez alapján jöhet segítség a válaszokban.
2023. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon túlzás, rengetegen boldogan élnek nő nélkül. Én is például...
2023. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1,2


Csúnya vagyok, hülye és lúzer + túlkoros aggszűz (30)

2023. szept. 8. 14:37
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kérdező ez alapján önbizalomhiányos, vagy valami egyéb mentális probléma, és akár ironikusan, akár nem elkezdik "támogatni" az öngyilkosságban. Taps taps megint. Kérdező, te meg kérlek keress egy pszichiátert! teljesen jóindulattal ajánlom! Ő talán segít majd felismerni a régi illetve a mostani éneddel a közös párhuzamot, és közös terápiával változtathattok rajta, hogy a későbbi életedben boldog, családapa is lehess akár! Csak 30 vagy, van aki 50-55 évesen lesz apa és mégsem ölte meg soha magát! Fel a fejjel és gyors gyógyulást :) .
2023. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Szó nincs arról, hogy nem lehet. Szimplán kényelmes neked ebben a helyzetben sajnálni magad, ahelyett, hogy elfogadád magad és magadhoz valo nővel ismerkednél.
2023. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem se lesz (én már 33 vagyok), de nem érdekel már, nem ez az élet értelme. Az enyém biztosan nem. Persze örülnék, ha egyszer mégiscsak lenne. Csomó más jó dolog van.
2023. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
(10 vagyok, bocsi, teljesen összefüggéstelen lett, amit írtam, de azért remélem, értitek 😀)
2023. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan családot, ahol a nő két évvel volt idősebb nálad, mikor megismert egy 37 éves agglegényt. Két év múlva házasság, azóta két gyerek, akik most már tizenévesek.

De ha úgy döntöttél hogy nem, hát nem. Csak találj valami értelmet az életednek.

Másik ismerős suliban dolgozik, remek tanár, sajátja nincs, egyedülálló ötvenes, de a kölkök odáig vannak érte, neki meg van teljes élete.

Se a kor, se az egyedülálló lét nem a világ vége.

2023. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sőt, jobb azegyedülálló lét a szabadság miatt. Egy szabad ember vagy, nem szól bele semmilyen nő az életedbe. Azért nem látod ennek a szépségét, mert még nem voltál tartós kapcsolatba, vagy mert nem igénylés magadnak a szabad életet
2023. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!