Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez Borderline-szindrómára...

Ez Borderline-szindrómára utalhat? Vagy az már túlzás?

Figyelt kérdés
Általában azt akarom, hogy mindenki rám figyeljen, de azt is, hogy mindenki hagyjon békén. Hol így érzem jól magam, hol pedig ellenkezőleg. Szinte minden téren. Visszahúzódó a természetem, de belül lobbanékony vagyok. Sokáig vagyok csendes, de ha ki billennek hirtelen hangos leszek és mintha semmi gátlást nem éreznék, 5 perccel előtte meg gyomorgörcsöm volt. Egyiket sem szeretem magamban. Nem túl sok az önbizalmam sem, de elég hiú vagyok mégis. Amúgy nem vagyok öngyi hajlamú. Inkább pont az ellenkezője. Azon izgulok mindig, hogy minden jól alakuljon. Mindenre rá tudok függni, de pont ezért nem is próbáltam ki semmit soha és alkoholt is csak néha fogyasztok mert ismerem magam, hogy milyen vagyok. Szigorúan veszem az ilyesmiket, hogy harmóniában tudjak maradni. De mégsem érzem jól magam.

2021. júl. 6. 05:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még azt hozzátenném, hogy apró dolgokon annyira megsértődök, hogy utána teljes komolysággal fel akarok adni mindent. (Az adott személlyel vagy pl egy munkával kapcsolatban). Ilyenkor az van, hogy elnyomom magamban, aztán elmúlik utána már jókedvű leszek, csak nagyon belém ég az a bizonyos szó/mondat.
2021. júl. 6. 05:58
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. júl. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt itt nem nagyon lehet megállapítani. Hány éves vagy?
2021. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!