Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek a Manna...

Mi a véleményetek a Manna csepp-ről?

Figyelt kérdés

2023. szept. 9. 13:04
 1/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
44%

Kamu.

Körömvirág-kivonat és C-vitamin.

Vehetsz szárított körömvirágot, főzől belőle teát.

C-vitamin no comment.

Nézd azt végtelen parasztvakító dumát, amit a weboldalán lenyomnak, alatta odahamísított kamu véleményekkel.

Ez már önmagában is kizáró.

2023. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves 1 válaszoló. A manna cseppekben nem csak C-vitamin és Körömvirág-kivonat van. Működése a Bach virágterápia elvein alapszik.

Kedves kérdező: Én 1 hónapja szedem, mellé pedig a Brandenburg neuró vitamint(1,5 hónapja).Plusz 1000 mg c vitamin, és jó minőségű halolaj kapszulát.

Nekem időszakos pánik, szorongás, szociális fóbia, pszichoszomatikus tüneteim vannak. Viszont elég súlyos mikor előjön. Mondhatni az ágyból alig tudom kivonszolni magam. Ha a jó időszakomban vagyok, akkor lecsökken arra a szintre a szorongásom, hogy nem tudok egyedül utazni, vagy nem bírom ha sokan állnak a kasszáknál...ki kell menekülnöm.

Visszatérve a cseppekre..nekem augusztusban volt a mélypont. És nekem baromi sokat segített. Nem tudom melyik, a vitamin vagy a cseppek, de 3 hét szedés után már szinte újra a jó állapotban vagyok. Igaz, arra is figyelek mit eszem. Próbálok egészségesen étkezni. Ilyen gyorsan, még egy "mélypontról" sem jöttem fel. Az ilyen időszakaim általában fél évig elhúzódtak. Kb. 20 éve "ismerem" a pánik, szorongás stb állapotot. Gondolhatod mennyi homeos bogyón vagyok túl a jobb állapot reményében. (Antiepit is szedtem egy ideig)Egyik sem segített. Ezeket is fenntartásokkal vettem meg. Nálam nem működik 20 év távlatából a placebó hatás. Szóval az, hogy most majdnem-hogy teljesen jól vagyok, 100%-ig ezeknek a "bogyóknak" köszönhetem...meg annak, hogy változtattam az életvitelemben..táplálkozás, sport.

Nyilván ami az egyiknek jó a másiknak nem biztos, hogy beválik. De egy próbát megér, ha az anyagiak megengedik.

2023. szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező

NEKEM pánikrohamom volt, elkezdtem szedni és szinte azóta teljesen megszünt, a 8éves autista kisfiam is szedi, sokkal nyugodtabb tőle, sokkal jobban tud koncentrálni órán, nincs düh roham, köröm rágás, nem szorong, alvása sokkal jobb, jól tud teljesíteni, első osztály kitünően zárta... Nekünk nagyon bevált❤️❤️❤️

nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!