Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarban van olyan...

Bipoláris zavarban van olyan aki tünetmentes ?

Figyelt kérdés
Évek óta benne vagyok. Gyógyszereket is szedek. Lamolepet,rispedont,sertralint. Ugy tudom hogy a lamolep a legjobb. Személy szerint nem hiszek a tünetmentességbe. Nekem sose volt. Minden nap ingadoztam. Legtöbbet depresszio. Hipománia ritkábban. Van aki tünetmentes akár hónapokig ? Szerintem soha nem lesz senki olyan még gyógyszerrel se mint egy átlagember.
2023. szept. 11. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
rispedon-t szedsz. Akkor te skizofrén vagy! Mert csak azok kapnak rispedon-t. A szkizofrénia esetén nincs olyan hogy tűnt mentes legyen valaki.
2023. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok skizofrén. Bipolárisok is szednek rispedont a pszihozis miatt meg a mániás fázis miatt.
2023. szept. 11. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Kevert fázist szoktam átélni az hasonlít nálam a normalisra kb.de én is többször vagyok depressziós a gyógyszerek mellett is. De én inkább a depressziót választanám mint a mániás szakaszt. Visszanézve magamra a mániás énem tényleg brutális. A depressziót én mozgással "csillapitom ha rá tudom magam venni. De naplót vezetek és kb tudom mitől lesz mániám szóval azokat kerülöm ami kihozza. Magnézium és gyógyteak is jók.
2023. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Időszakosan igen. Hónapokig, egy évig jól vagyok, aztán jön a depresszió. Kifejezett mánia már nem szokott elfordulni.
2023. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy évekig. Szerintem olyan nincs.
2023. szept. 12. 11:09
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Anyám szenved hasonlóban. Anyámnál Bipoláris affektív zavart állapítottak meg. És Ripedon-t írtak fel neki. 2 X 1 MG-osat szed. De hatástalannak tünik.
2023. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
pasimnal.nehezen sok ev alatt talaltak meg a megfelelo gyogyszerkombinaciot es mennyiseget. csak epp az idotaja.elkezdett ra inni..tehat volt vagyis lehetne tunetmentes, de az alkohollal akar egy poharral is meg a nem.megfelelo idoben es mennyosegben szedessel nagyon ep oehet b.szni aztan akkor lehet varni am a tunetmentessegre
2023. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is szedtem Lamolepet.Nulla volt tőle a hangulati életem, ráadásul kiütéses lettem tőle.

Én már évek óta Kventiaxot szedek rá, szinte teljesen tünetmentes vagyok.Adhd-ra pedig Bitinexet.Télen némi depresszióm szokott lenni,de ennyi.Szerintem ez a maximum,amit ebből ki lehet hozni, szerintem ez teljesen rendben van ahhoz képest,hogy amúgy milyen az életem.

2023. szept. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Soha nem vagyok tünetmentes.

Vagy lent vagyok vagy mániás, vagy mindkettő egyszerre ritkan, de olyan, hogy egyik sem, olyan nincs nálam.

2023. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na pont ezt mondom utolso aki irt. Nem lehet tünetmentesnek lenni
2023. szept. 23. 17:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!