Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2napja szedem a escitilt....

2napja szedem a escitilt. Érezhetem már azt hogy erősödnek a tunetek?

Figyelt kérdés
2023. szept. 13. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen tünetekre gondolsz? 2-3 hét kell, hogy hasson ez a gyógyszer.
2023. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Izzadás,gyomorremeges,etvagytalansag,gomboczérés a torokban
2023. szept. 13. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
3-4 hét mire hatni kezd.
2023. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta kérdező?
2023. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokkal jobban a pszichiáter is meg dicsért hogy jobban nézzek ki. Alvás gondok még vannak arra adott prabegint..😀 köszönöm a kérdésed 😀
nov. 18. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Örülök hogy jobban vagy :) Használtál hozzá nyugtatót szükség esetén?

Én most tartok az ötödik napnál, amúgy a kedvem már jobb, de néha rám tör jó erős szorongás, ma már úgy gondoltam nem szenvedek tovább és bedobtam egy 0.25 Xanax felét:D

Tudom hogy lepkefing adag.

Az alvásgondok nálam is megvannak amúgy. Néha azon gondolkozom, lehet hogy este kellene bevenni ah Escitilt, mert amúgy meg almosit napközben.

Prabegint nem ismerem :)

nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére engem nem álmosit.😀

Sajna nem tudtam mellé szedni nyugtatót, mert laktóz érzékeny vagyok és ezekben sajnos van. Valeriánat ajánlott reggel és nightot este 😀 a prebagin szorongásra van mert sajnos van hogy arra ébredek hogy rángatozik a testem..😀 2honapja szedem és sokkal jobban vagyok 😀 kitartást neked 😍

nov. 23. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!