Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szkizofrénia Betegségnél...

Szkizofrénia Betegségnél amikor indult kinek mik voltak az első tünetei?

Figyelt kérdés

2023. szept. 13. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Sokszor hangokat hallanak eloszor vagy paranoiasak lesznek hogy figyelik oket. Hangulatuk az ilyen semmilyen tompa, esetleg depresszio szeru. Hat igy roviden enyhebb pozitiv meg negativ tunetek.
2023. szept. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
20%

Idős korban gyakori, hogy egy embert több példányban érzékelnek.

Például tegnap ott járt nála az egyik énem.

Másnap, a másik "énemnek" elmondja, hogy a tegnapi én ott volt.

Vagy máskor megkérdezi, hogy amaz ki volt?

Ki lett volna, én voltam az is.

2023. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám első tünete a mindenki árt, bánt, csak neki rossz, osszefognak ellene, kinevetik.


Nem bízott a csaladtagjaiban, engem védett minden ártó dologtól.


Később elszigetelt, csak ő és én.


Majd jöttek a tévképzetek, truman show kb, minket figyelnek, bejárnak a lakásba, mindenki, szomszéd, boltos egy szinjátekot játszik.

Reklámokban az én testem van, elaltatnak és felhasználónak minket

2023. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
23%

Na most normálisok vagytok, vagy csak itt is megtalált az elmebeteg ellenségem?

Megosztottam egy tapasztalatot, amit már több idős embernél is észleltem.

Normálisan megírtam, átadtam.

Mi a szar bajotok van nektek?


Ha csak a gyakoris lelki sérült gyűlölködő alak csinálja, semmi gond, az életében nem volt soha normális.

2023. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szervizmérnök Úr: te trollkodsz és részben kevered a skizofréniát a disszociatív személyiségzavarral (DID).


Mentális betegségekkel NEM illik viccelődni! Ez olyan, mintha anyád öngyilkos lenne és mi azon röhögcsélnénk.

2023. szept. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Vannak kevertek, anyának is társult hozzá más is
2023. szept. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
24%

Annyit azért kijelenthetünk, hogy amikor békésen írogat valaki erre a felületre, bármiféle gúny nélkül oszt meg tapasztalatokat, amit már csak azért sem tenne, mert ha nem is rokon, de olyan idős emberekről beszélek, akiken véletlenül sem célom gúnyolódni.


Erre az adott felületen megjelenik valaki, nem csak rosszindulatúan leminősítget, de még előadja a kényszerképzeteit, hogy a másik szerinte trollkodik, de még ez sem elég, hamarosan már a másik anyjának emlegetését merészeli a "szájára" venni.


Nos, ott már azért lehetnek gondok, valakinek a fejében, szerintem.

2023. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
50%

Helyben vagyunk, az ismerős módszer, két loginnal támad a gyűlölködő alak, másikat leminősíti, önmagát van képe felminősíteni.

Ha valaki szerint ez normális...


(Egyre többet árulsz el magadról.)

2023. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első tünet, a valósággal való kapcsolat fellazulása volt. Senkivel nem beszéltem csak egy belső kitalált világ volt érdekes, oda húződtam. 17 évesen.
ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szervizes valami elmebeteh szadista psychopata lehet, ki kellene tiltani az oldalrol! Nem eleg, hogy a vallas es ezo kategoriaban allandoan a tudomanyos gondolkodast probalja mindenkire raeroltetni, de meg a mentalis betegseg kategoriaba is bepofatlankodik, trollkodik es szatirat uz komoly pszichiatriao betegsegekbol... remelem nagyon nagyon csunya karmaja lesz. Zero empatia... Bar ebben o nem hisz, tudom. :))
ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!