Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a háziorvos beutal pszichol...

Ha a háziorvos beutal pszichológushoz, akkor ő csak abba a városba tud beutalni ahol laksz?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy vidéki ember pl Bp-re akarna menni, hanem egy viszonylag kis városban lakom, ahol kb ket pszichologus erheto el tb alapon es kozuluk egynel voltam mar, nagyon nem valt be. Es tudom,hogy mellettunk pecsen sokkal tobb lehetosegem lenne, de nem tudom, hogy ez lehetseges-e.

2023. szept. 20. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megbeszélni a háziorvossal. Én is szóltam neki h engem csak a Mária utcába küldhet, a kerületben nem tudnak mit kezdeni velem a szemészeten. Figyelj, légy "határozott és megnyugtató" és akkor a ho. hallgat rád, és teszi, amit kell. Ez van, neked kell okosnak lenned. És éreztesd is a háziorvossal, de szőrmentén, ne sérúljön az egója.
2023. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaj nem a haziorvossal van a bajom! nem o kuldott "rossz helyre" elozoleg sem, de mivel eloszor voltam beutalva pszichologushoz, egyikunk sem tudta hogy nem fog bejonni. A kerdesem inkabb az, hogy Lehetosege van-e neki pecsre beutalni, vagy maradnom kell a sajat varosomnal.
2023. szept. 20. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van, ha "nehéz eset" vagy. És szerintem elmondhatod azt is a ho.-nak h nem jött be a helyi pszichológus. Normális a háziorvosod, empatikus? Lehet vele beszèlni? Akkor mindenképp próbáld meg@
2023. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a segitseget! Igen, rendes nagyon, ugyhogy szerintem meg tudom vele beszelni. Remelem tenyleg be tud utalni pecsre es nem kell itt maradnom.
2023. szept. 20. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!