Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongással érdemes először...

Szorongással érdemes először háziorvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Tovább tud küldeni pszichológushoz, pszichiáterhez, esetleg fel tud írni rá valamit?


Amikor pár éve rögtön körzeti pszichiáterhez mentem, rengeteget kellett várni, és semmi értelme nem volt, végül magánrendelésben sikerült ellátáshoz jutnom, de arra momentán nincs pénzem.



2023. jan. 17. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Semmiképp, mindenképpen először pszichiáterhez menj, és ő majd elküld pszichológushoz, és kapsz tőle gyógyszert. Semmi köze nincs a te mentális állapotodhoz, és semmit se tud segíteni neked a háziorvos.


Ráadásul meg is próbál majd lebeszélni róla.

2023. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Igen, a háziorvos is fel tud írni gyógyszert és be is tud utalni állami pszichiáterhez. Várni lehet, hogy így is kell de a semminél mégis jobb szerintem.
2023. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Házi orvos nem írhat fel ilyen gyógyszert, és ő legkevésbé se tudja eldönti, hogy milyen gyógyszerre van szükséged. Ezt a pszichiátere kell bízni, ő szakosodott erre.


Aki meg lepontoz, mert igazat mondok az feldughatja magának a hüvelykujját.


Kajak itt tartunk 23-ban, hogy mindenki okos, csak hülyeséget beszélnek, de aki megmondja a frankót, az menjen a pcsába?

2023. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En eloszor a haziorvoshoz fordultam szorongassal. Kaptam magne B6ot es egy gyogynovenyes nyugtatot. Elso par napban segitettek de mostanaban kicsit megint visszajott. Szerintem meg lehet probalni aztan ha nem jobb el lehet menni pszichologushoz/pszichiaterhez.
2023. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!