Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segíteni fog a gyógyszer?

Segíteni fog a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Az van, hogy már 1 éve szedek antidepresszánst kényszerbetegség miatt.

Állapotom ugyan úgy hullámzik.

A tünetem az állandó vizelési inger ami még akkor sem enyhül ha pisilek.

A pszchihiátrián azt állapították meg, hogy kényszerbetegség okozza, ezért írták fel a gyógyszert.

A gyógyszer neve Fevarin, jelenleg 100mg-ot szedek.

Azt mondta a pszchihiáter, hogy majd felírnak erősebb gyógyszert.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ennek van értelme.

Nem hiszem, hogy ez kényszerbetegség lenne, bár az orvosok bizton állítják, hogy az.

Semmien más tünetem nincs.

Voltam teljeskörű vizsgálaton, minden létező vizsgálaton túl vagyok.

Bíztos, hogy pszchihés, csak abban vagyok bizonytalan, hogy valóban kényszerbetegség okozza e.



2023. szept. 21. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Urulógusnál voltál? Ott mindent rendben találtak?


Amúgy ha pszichés is, én biztos nem tömném magam gyógyszerrel: vannak férfiaknak és nőknek gyártott inkontinencia betétek amik kivülről nem is látszanak. Szóval ha “baj” is történik (de nem fog) akkor is ott ez a mentális biztonsági háló.

2023. szept. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a betétet próbáld ki! Lehet, hogy már a tudat, hogy nem vizelheted össze magad segít feloldani a pszichés ingert.
2023. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nyitott gerincet is nézték?
2023. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!