Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kűzdjem le vagy mit...

Hogy kűzdjem le vagy mit csináljak?(többi lent)

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok.

Rendelkezem B C+E D páv 2 sofőr kártya gki kártyával, kiskoromban nagy álmom volt hogy egyszer vagy kamion sofőr leszek vagy busz,

Megvan hozzá minden képesítésem, fel is vennének kamionozni buszozni , de mikor bele gondolok hogy én menjek egész nap 1 hónapig, vagy buszozni a városban, pánik érzés fog el,és ez miatt munkám sincs, mert úgy volt felvesznek egy céghez, de vissza hátráltam, hogy kűzdjem le ezeket az érzéseket? Tudom hogy jó sofőr lennék B es C vel soforkodtem is éveket, de valahogy nem birok neki állni, teljesen elvagyok keseredve,


2023. szept. 22. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ne izgasd magadat ezen, - szed össze magadat és először csak 50 % dolgozzál. Aztán szép lassan majd beleszoksz és idővel többet tudsz majd vállalni. Szedjél B vitamin komplexumot, abból is a Forte, tehát erősebbiket. Meg fogod látni, idővel nem lesz problémád.
2023. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi hogy válaszoltál, igazából tudom nincs értelme parázni tőle mert hibátlanul vizsgáztam mindenből meg 1 ev C vel 18T val jártam csak éjjel mindig.

De valamiért még is van bennem egy félsz a buszozastol pl

2023. szept. 22. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!