Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Iszonyatosan introvertált...

Iszonyatosan introvertált vagyok, mit csináljak? Vagy hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés
Augusztus végén (20-21-22) megyünk pár haverral lazulni, bulizni ilyesmi. Nagyon szetetem őket, amikor velük vagyok eszembe se jut haza menni, vagy otthon lenni vagy akármi. Imádok velük lenni, de mégis van bennem valami, ami miatt félek! Félek, hogy most nem fogom magam jól érezni velük, és folyton haza vágyom majd. (Ami egyébként még nem történt meg amikor velük voltam, de mi van, ha majd most lesz ez.) Azt tudni kell rólam, hogy nem nagyon szoktam ilyen helyekre menni, utálok másnál aludni de ez más lesz, mivel leszünk vagy 11-en. Visszamondani semmiképp nem szeretném, (bár még nem foglaltak szállást, szóval vissza tudnám) mert ha kiszállok ebből, akkor lehet többet nem hívnak és nyáron amúgy is kellenek az élmények. Valami tanács? Van még valaki, aki ennyire ráparáik mindenre? Pedig addig még van 1hónap, én meg már ezen görcsölök.

2019. júl. 21. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy introvertált, hanem inkább pánikbeteg.
2019. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Teljes mértékben át tudom érezni a helyzeted, mert hasonló érzéseim vannak nekem is ilyen alkalmakkor.

Esetleg próbáld meg meggyőzni magad, hogy elég, ha önmagad leszel, nem muszáj végigtombolni az éjszakákat. Szerintem ha tényleg közel álltok egymáshoz a barátaiddal, megértik a személyiségedből adódó szükségleteidet.

Bár nem a legjobb tanács, de nagyobb mennyiségű alkohol után nem oldódnak a gátlásaid? :D

2019. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsőt tök nehéz meglépni, nekem sem volt természetes gyerekkoromban hogy mindenféle havernál altattak,s zóval furcsa volt az első utazás, de szerencsére párommal mentem, a sokadik már nem volt furcsa, furcsa volt mikor először nem ketten mentünk hanem hárman. Igazából érdemes legyőzni a dolgot, szerintem semmiképp se mond vissza, de keress valami gondolatot amibe kapaszkodhatsz, például hogy csak pár nap, eltellik és utána csak emlék lesz, akármilyen is lesz. végülis csak két éjszaka...szeretsz ezekkel az emberekkel lenni...



Illetve találd meg a módját, hogy kicsit egyedül is légy, ha erre van igényed, kelj fel előbb mint a többiek, vagy este legyél utolsó a fürdőben, és maradj kicsit tovább gondolkodni.

2019. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#2. Nagyobb mennyiségű alkoholt még nem próbáltam. 😂

2019. júl. 21. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Alkoholt inkább hagyd, főleg a nagyobb mennyiséget.

Inkább csak ráerősít az érzéseidre. Tehát ha pánikolnál és szoronganál, akkor alkohol hatására MÉGJOBBAN PÁNIKOLNÁL ÉS SZORONGANÁL!!!

(saját tapasztalat)


Haverokról van szó... nyilván ez egy lazább kapcsolati szint, de kis lelkizés belefér.

Szóval szerintem nyugodtan oszd meg velük az aggodalmaidat, és kérd ki a véleményüket, kérd meg őket, hogy ne hagyjanak magadra, de arra is, hogy ne kényszerítsenek olyanra, amit nem szeretnél!


Ha bírnak (és miért ne bírnának!?), akkor megértenek.téged, és törekedni fognak rá, hogy te is jól tudd érezni magad 😊

2019. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszem majd. 😊😊
2019. júl. 21. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!