Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a terápia normális része...

Ez a terápia normális része lehet?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban nagyon mérgező családban voltam. Apám kiszámíthatatlan, agresszív alkoholista, anyám erősen nárcisztikusszerű tüneteket produkál, mióta az eszemet tudom. A nagyszülők mindkét oldalon szintén terheltek. Járok terápiára, természetesen ezt dolgozzuk fel. Volt egy álmom. Nagyon kiszolgáltatottnak éreztem magam, mintha megint gyerek lennék, amikor megjelent egy magas, erőteljes férfi. Kezdetben megnyugtató volt a jelenléte, majd elkezdett agresszívvá, erőszakossá válni. Nagyon félni kezdtem. Egyszercsak megint mézesmázos lett, ismét kezdtem bízni benne, ekkor hirtelen megint ordobálni kezdett, és csapkodott jobbra, balra. Ekkor riadtam fel.

2023. szept. 24. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, dolgozod fel a traumákat, ez muszáj a gyógyuláshoz, és jó úton jársz, ne add fel
2023. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2023. szept. 25. 07:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszivhológushoz jársz? Hogy kezdted a terápiát? Én még nem mertem jelentkezni, nagyon kellene, mert megbolondulok. De hogy kezdődik egy ilyen beszélgetés, mikor 20 éve soha senkinek nem beszéltem???
2023. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!