Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek az normalis ,hogy...

Szerintetek az normalis ,hogy nem a pszichologusom iranyitja a terapia temajat?

Figyelt kérdés
Azt mondta ez az en terapiam ezert nekem kell megmondanom, hogy mirol beszeljunk, engem viszont ez meglepett ,mert azt hittem van valami semaja,ami menten haladni fogunk. Azota sem hoz fel nagyon temakat, fokent arrol beszelunk hogy hogy erzem magam , hogy telnek a napjaim ,ilyesmik. Ez szerintetek normalis?
2023. jan. 7. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális, mert te tudod éppen mi foglalkoztat, mi bánt. Neked kell akarni kimondani mi az a probléma éppen aktuális, fájó számodra.
2023. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat ez igaz, csak alapbol nehezen nyilok meg es ezt igy magamtol nehez elmondani.
2023. jan. 7. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
És ezt így egyenesen megmondtad a terapeutádnak?
2023. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen
2023. jan. 7. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nalunk ez ugy volt, hogy alapvetoen en mondtam, hogy mi foglalkoztat, de neki is mindig volt valami temaja. Marmint o is keszult az alkalomra. Volt olyan, hogy csak azzal foglalkoztunk, amit en vittem. Volt, hogy az elozo alkalom inditott meg annyira, hogy rengeteg minden elojott. Volt a ketto kombinacioja. Es volt olyan is, amikor konkretan kozoltem, hogy mara nem hoztam temat. Ekkor az o temai jottek :)
2023. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!