Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem lehet ebből gond?

Ugye nem lehet ebből gond?

Figyelt kérdés
Alkalmanként túladagolom a Frontint..legutóbb szombaton vettem be 10 szemet és abban az állapotban rengetegszer órákig csörgettem valakit telefonon, valami kényszer hatására, órákig. Én nem akartam zaklatni de a Frontin bevétele utáni időre nem emlékszem, csak az rémlik, hogy rendeltem egy szemüveget. Összefoglalva az a probléma, ha érzelmi stressz ér, hozzányúlok a Frontinhoz . Teljesen elmosódik a szombati nap. Annyira félek. Ha nem lenne stabil munkahelyem ahol szeretnek rég feladtam volna. Ugyanis sok ember, tisztelet a kivételnek itélkezik. De nem mehetek nappali kórházas kezelésre - hogyan dolgozok akkor?
2023. szept. 26. 21:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Csak hogy ő amíg nem adja egyértelműen a tudtomra, hogy nem akar velem beszélni, addig ez nem minősül zaklatásnak. Azt is mondhatom, hogy visszahívást akartam kérni tőle
2023. szept. 26. 22:16
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudjuk, hogy rendszeresen túladagolod a Frontint. Mint " törzsvendég" itt, akár már be is mutatkozhatnál.
2023. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#11. Szerinted nem.

A BTK szerint meg igen.

2023. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
És ha már megtörtént akkor mit lehet csinálni?
2023. szept. 26. 22:29
 15/19 A kérdező kommentje:
De miért kell ilyen lekezelő stílust alkalmazni? Én senkit sem bántok,.mindenkihez próbálok kedves lenni de engem mindenki csak bánt.
2023. szept. 26. 22:30
 16/19 A kérdező kommentje:

Ráadásul az hogy egy nap egyszer valóban olyan sokat hívtam, az még nem bűncselekmény.

Azon felül én tudom bizonyítani hogy próbáltam kedvesen, higgadtan rendezni ezt a kapcsolatot.

2023. szept. 26. 22:32
 17/19 anonim ***** válasza:

"Énaenkit sembántok."

De, a zaklatás bántás.



De, a zaklatás bűncselekmény.

Nem, nem tudod bizonyítani.

2023. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ez csak vétség lehet, és még egy testi sértésért is csak felfüggesztettet adnak, ha nem volt büntetve az illető. Ráadásul én kezelés alatt állok
2023. szept. 26. 22:42
 19/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul bocsánatot kértem az illetőtől smsben és megkértem jelezze hogy szeretné e kapcsolatot tartani mert ez így nem egyértelmű
2023. szept. 26. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!