Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek már öngyilkos gondolatokn...

Ezek már öngyilkos gondolatoknak szamitanak ?

Figyelt kérdés

Mostanában vannak olyan gondolataim, hogy lehet egyszerűbb lenne ha nem élnék.

Nem akarok öngyilkos lenni, nem tudnám a családommal ezt megtenni. De néha elgondolkodom hogy mennyivel egyszerűbb lenne, vajon ki akadna ki ha megtenném, ki jönne el a temetésemre...


Nem tudomy nem akarom hogy ez rosszabbra forduljon, de sajnos ezek a gondolatok maguktól jönnek mikor úgy érzem "túl sok nekem" ez az élet.


Egyébként életvidámnak tartom magam, de be kell vallanom magamnak hogy az utóbbi fél évben hetente gondolok erre.


Szerintetek ez már beteges vagy túldramatizálom és minden ember gondol néha ilyet?


Mikor ilyen gondolataim lesznek mindig nagyon sírok.



2023. szept. 28. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy egyedül, ugyanez van nálam is.
2023. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki gondol a halálra, ez természetes. Ha hetente előjön ez az érzés, az aggodalomra ad okot. Tudsz olyat, ami nehezebben megy, amire vágysz, nem kapod meg vagy nagyon nehéz?
2023. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én szinte minden nap gondolok rá
2023. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 Én is mindennap arra gondolok, hogy könnyebb lenne egyszercsak "kicsekkolni" az életből, és megszűnne minden problémám.
2023. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!