Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági gondolatokra...

Öngyilkossági gondolatokra van gyógyszer?

Figyelt kérdés
Hogy ne érezzem azt, hogy nem akarok élni/meg akarok halni minden rossz dolog miatt.

2023. aug. 3. 15:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Antidepresszánst már szedek.
2023. aug. 3. 15:27
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mióta szeded?

Aki felírta, mondtad neki?

Vele kéne konzultálnod erről.

2023. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Lioral Messi ***** válasza:
100%
Há arra nem nagyon van gyógyszer, ha van is, az nem old meg mindent, meg kell próbálnod magadnak segiteni, a gyógyszer hosszú távon nagyon rossz megoldás, mióta érzel igy?
2023. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Április óta szedem, nem mondtam.

Több mint 2 éve már így érzem, hogy minden szar elegem van már.

2023. aug. 3. 15:33
 5/20 A kérdező kommentje:
Félek mindig mikor jön egy rossz dolog ami visszaránt a mélybe. Ha jobban is érzem magam utána mindig történik valami rossz, nem tudok megnyugodni.
2023. aug. 3. 15:34
 6/20 Lioral Messi ***** válasza:
100%
Van olyan ember aki tud neked segiteni? sokan mondják a pszichológust de nem hinném hogy hosszú távon tudna neked segiteni, történt e valami 2 éve ami miatt ebben a helyzetben vagy?
2023. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondtad az orvosodnak, akkor mondjad.
2023. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nincs olyan, pszichológus is csak addig tud segíteni amíg meghallgat de a problémák ugyanúgy ott vannak és ki tudja még mi lesz.

Rájöttem nem megy nekem ez az élet, nem is szeretem olyan mintha végtelen szenvedés körforgása lenne az emberi élet nem tudom mi értelme van.

2023. aug. 3. 15:46
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

Pszichológus hosszabb távon tud segíteni.

Célzott kérdésekkel a gondolataidat kibogozza, és segít tisztábban látni, megérteni, mi honnan jött, miért alakult ki. Ez pedig oldja a depressziót.

2023. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Lioral Messi ***** válasza:
100%
akkor viszont csak egy dolgot tudsz tenni, segiteni magadon, muszáj lesz, szüleid élnek még? hány éves vagy?
2023. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!