Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek?(Bővebben lent?)

Mit tegyek?(Bővebben lent?)

Figyelt kérdés
Értelmetlenek látom az életem pedig nagyon fiatal vagyok.Nem tudom mit tegyek probáltam már hobbijaimmal lekötni magam de azokhoz sincs kedvem.Egész nap csak aludnék és nem kelnék fel soha többé legszívesebben.Barátaim nagyon nincsenek mert nem akarnak velem barátkozni az emberek hiába probálkozom.Nagyon kedvtelen vagyok egésznap és azon gondolkozom,hogy megöljem magam de én nem szeretném ezt megtenni mert még lehet jobb is de úgy érzem nem bírom tovább.Egyszerűen elfáradtam már ezekben.A szüleimmel nem tudok ilyenekről beszélni meg úgy senkivel sem.Hogyan lehetnék egyedül újra ugyanolyan boldog ember mint voltam?Mit tegyek hogy jobban legyek?

2023. aug. 30. 02:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget minél előbb.
2023. aug. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%
A legfőbb JÓ,SZERETET,IGAZSÁG,tisztaság,békesség,öröm hiányzik neked, Aki Maga a mennyei ATYA, meg a fia az ÚR JÉZUS KRISZTUS, vagyis ISTEN.Tedd a következőket:beszélj,imádkozz,kérdd a segítségét az ÚR JÉZUS KRISZTUSnak, hogy vonjon Magához, hogy legyél az Ő gyermeke,és maradj is örökre. Fülelj lelkileg Rá, kérdd hogy vezessen az Ő gyermekeihez, akik mutatják neked az utat Hozzá.Kérj hitet,bizalmat is tőle felé, Aki szeret téged,mindenkinél jobban.JÉZUS mondta:aki kér kap, a zörgetőnek megnyittatik.Hozzá az ÚT.
2023. aug. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Hany eves vagy? Irj ram
2023. aug. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!