Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha állandóan azon...

Mit tegyek ha állandóan azon gondolkozom hogy megoljem magam?

Figyelt kérdés
Ugy erzem nem erdeklek senkit.Senkinek se vagyok fontos.Nem erzem magam bele valonak ebbe a vilagba.Utalom h engem sose szeret senki.Mit tegyek hogy jobban erezzem magam?(a szakszeru segitseg helyett mert nem enegdik a szuleim)
2023. szept. 30. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Gondolj másra..
2023. szept. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudsz valakivel beszélni erről? Esetleg vannak ingyenes hívható telefonszámok, azokat is meg lehet próbálni. Ne add fel, beszélj róla. Ha tudok valamit segíteni, írj
2023. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is szívesen segítek nyugodan írj csak.Én is nemrég voltam egy ilyen időszakban és nagyon nehéz volt.Meg kell próbálni szeretni magad jobban és jól érezni magad.Esetleg leírni egy papírra vagy elmondani valakinek ahogy az előttem lévő is javasolta.Esetleg elmondani párszor reggelente, hogy most jó lessz a napom és semmi nemronthatja el és,hogy egy értékes ember vagy.És olyan barátokat találni akik megértenek és igazán tudnak szeretni.Remélem tudtam segíteni.
2023. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!