Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szedjem össze magamat?

Hogyan szedjem össze magamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdeném ott,hogy nem volt valami jó gyerekkorom,anyámék állandóan veszekedtek, stresszesek voltak a hétköznapok. Majd anyám otthagyta apát mikor én 15 éves voltam,vitt engem is de én inkább visszamentem apához, mert beteg volt és valakinek ápolnia/segítenie kellett neki a mindennapokban (ezt senki nem vállalta be),majd 18 éves voltam mikor végül meghalt. Ezután meghalt apukám tesója,a mamám , a papám, és végül nemrég apukám legidősebb testvére is, akinek nem volt családja így őt is én ápoltam,segítettem az utolsó időkben. Szinte mindez 3 év leforgása alatt. Szinte csak megegyek előre az életben gondolkodás nélkül és egyszerűen már nem is tudok gyászolni annyira sok volt ez a dolog,hogy egyszerűen teljesen üres vagyok. Nem maradt senkim, anyukámon kívül habár vele nincs meg az az anya-lánya kapcsolat inkább csak elvagyunk de támogatásra egy jó szót tőle nem várhatok. Teljesen egyedül érzem magamat a nagyvilágban. Szorongok,a legkisebb akadályt sem tudom leküzeni, mindent feladok. Azt tudni kell,hogy a nevemre került apukám háza amiben a halála után a nagybátyám lakott haszonélvezettel, de annyi tartozást halmozott fel (közmű,kórházi számlák,a lakást lelakta)nekem,hogy amennyit idáig spóróltam kemény munkával mind ráment ezekre a dolgokra. Most ott tartok,hogy sok rossz után jön mindig egy kis jó és eladnám a házamat és legalább egy kis része amit a tartozásokra költöttem visszajönnének,viszont itt is mindig akadályokba ütközöm,mert kiderült,hogyjelzálogjogot raktak rá,még régen mikor mamám nevén volt ez a ház. Egyszerűen mindenhol akadályokba ütközöm,semmisem megy egyszerűen gondok nélkül és már egyszerűen felandék mindent de azt is tudom hogy csakis magamra számíthatok az életben. Pszichológushoz jártam 7 évig de az idén már azt mondta értelmetlen tovább mennem mert nem tud kiismerni és nem nyílok megneki.



22/L



2023. szept. 30. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem nyílsz meg, nem tud mit tenni.

Így sehogy nem tudod magad összeszedni. Kell egy ember, akinek megnyílsz. Csak így lehet. Sehogy máshogy. Különben ami benned van, az bedarál.

2023. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyi a jelzálog? Ha eladod a házat, kérj annyi előleget, amiből ki tudod fizetni a jelzálogot, és utána simán eladhatod a házat.
2023. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!