Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kisebb pánikroham alatt...

Kisebb pánikroham alatt beszűkült látás?

Figyelt kérdés

Szociális fóbiám van, évek óta jarok terápiára, viszont a mai napig ha tömegbe megyek, szó szerint csőlátásom lesz, teljesen beszűkül a látóterem. "Rendes" pánikroham ha nem is kap el, ez a beszűkült látás viszont előjön.

Emiatt vezetni sem tudok. Szemészeten voltam, nem tudják az okát, ezért gondoltam, hogy a pánikbetegség váltja ki.

Mi a véleményetek? Hogy gondoljátok?



2023. okt. 2. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem régen roham közben teljesen homályos volt a látásom, szóval így saját tapasztalat alapján gondolom, hogy neked is lehet ettől. Kitartást, jobbulást!
2023. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 Az elég kis roham lehetett, mert én közben konkrétan majdnem elájultam, és szinte elsötéltült a világ.
2023. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olyankor barmi lehet. En pl nem hallok, vagy mintha viz alatt lennek. Ahogy filmekben neha abrazoljak, csak rosszabb.
2023. okt. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bármi lehet. Nekem konkrétan halálfélelmem volt. Alig kaptam levegőt, zsibbadt az egész testem, nyomást éreztem a hasamban és a mellkasomban, sírógörcs. Szerencsére azóta nem volt.
2023. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó nekem is ez volt, a terápiák óta már csak a csőlátás maradt.

2023. okt. 3. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!