Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmúlnak idővel a pánikrohamaim?

Elmúlnak idővel a pánikrohamaim?

Figyelt kérdés
Gimis srác vagyok aki sajnos túl sokat füvezett kb. 2 hónapon át a napjain negyedében szívtam. 12 napja tiszta vagyok és elkezdtek pánikrohamaim lenni. Este jelentkeznek az ágyban vagy amikor próbálok már pihenni vagy épp hogy el alszok. A semmiből kicsit megrezzenek vagy megszédülök és rögtön beparázok elkezd a szívem nagyon gyorsan verni van hogy már az arcom és a végtagjaim is zsibbadnak. Ez elmúlik idővel? Vagy ha van akármi tanácsotok van akkor meghallgatom és válaszolok is ha kell amint tudok.

2023. okt. 1. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Túlságosan raersz ilyen fszsagokra.. Foglald le magad. Sport, edzés, kuzdosport.
2023. okt. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Hát az első tanács mondjuk talán az lenne, hogy ne szívjál füvet. Van egy ilyen című punkszám is, nagyon tanulságos.

Most készülnek el a hosszú távú vizsgálatok az extenzív füvezéssel kapcsolatban, hosszú távon kezelhetetlen pszichózist okoz. Vannak páran Magyarországon is a zát osztályon emiatt. Te is jó úton vagy oda. Tedd le szépen a füvet és járj iskolába normálisan.

2023. okt. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj ezt csak a tudatoddal győzheted le...

Mondogasd magadban közben, hogy ez nem valós,nem lehet semmi bajod.

Vannak a youtube-on jó relaxációk. Zenés és zene nélküli is. Próbáld ki őket.


Nekem is voltak durvák. (Én nem füveztem). A mentőt is rám hívták 1x.

Én úgy győztem le,hogy már nem félek attól, hogy meghalok. Ha jön,jön. Ennek mondjuk a diagnosztizált súlyos depresszióm az oka,szóval ezt a hozzáállást nem ajánlom még neked 😀.


De le lehet győzni.


Attól se ijedj meg,ha nem mindig sikerül. Örülj utána, hogy vége van,jutalmazd meg magad mondjuk a kedvenc zenéddel vagy valami.


Sikerülni fog. És ne füvezz,ne igyál alkoholt a fű helyett. Csak rosszat tesz,nem segít! Hidd el. Fiatal vagy még,minden csak árt a fejlődő szervezetednek!

2023. okt. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Először is: nagyon ügyes vagy a 12 nap (már 15?) miatt, így tovább!

Én régebben rendszeres fogyasztó voltam, bár én 3-4 naponta legalább tartottam szünetet. Függőnek sosem éreztem magam, nem tudom, ez Veled hogy volt. Nekem sok füvezés után voltak ilyen utó-tüneteim. Sokszor napokkal/hetekkel a fogyasztás után. Kb 10-ből egyszer volt ilyenem. (És a barátaim is beszámoltak hasonló tünetekről.)

Mikor először tapasztaltam, nagyon megijedtem. Minden valótlannak tűnt, kiestek percek, nem éreztem a testemet. Azt is elfelejtettem pár pillanatig, hogy ki vagyok. De a legijesztőbb számomra az volt, hogy kilyukadtam egyik helyről a másikra, és fogalmam sem volt, hogyan. Több napig tartott, borzasztóan éltem meg. Hasonlóképpen féltem, mint Te. Aztán szerencsére elmúlt.

Pár ilyen eset után "hozzászoktam", hogy ez néhai velejárója a zöldnek. És igazából már abszolút nem negatívnak élem meg, ha ilyen adódik.

Légy türelmes! El fog múlni. :) Hogy érzed most Magad? Jobb lett?

2023. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem szabad eltúlozni, mert nem jó a vége. Mindent mértékkel.
2023. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!