Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mellékhatásaitok...

Milyen mellékhatásaitok vannak az antidepresszánstól?

Figyelt kérdés
Milyen tartósan jelenlévő mellékhatásaitok vannak az antidepresszánstól?

2023. okt. 4. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem SSRI-tól szexuális, annak kb minden fajtája és minimális hízás (ami amúgy simàn lehet attól is hogy kevésbé szorongok)
2023. okt. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első pár hónapban volt szexuális mellékhatés, libidőcsökkenés. Ez azonban javult.

Ami maradt, hogy mivel nem szorongok annyit, jobban és többet tudok enni. És eszek is. Szóval híztam, bár én örülök neki, mert pár éve, rettenetesen vékony voltam.

2023. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2023. okt. 4. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Ne szedj szemetet mert az az érdekük, csak rosszabb lesz!
2023. okt. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Helyette sport, hobbi vagy ami örömet okoz.
2023. okt. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jelenlegitől semmi. De volt pár cifra dolog másmilyenektől.
2023. okt. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%

4. es 5. le van pontozva, pedig igaza van. En 15 evig szedtem minden szart, soha tobbet. A gyogyszeripar erdeke, hogy gyogyszereket szedj, nem az hogy jobban legyel. Egyre tobb minden fog majd kelleni, míg aztan mar 3-4-5 fele szart is szedetni fognak veled. Vagy meg tobbet. Mert minden mellekhatasra is felirnak valamit.

Nekem ami mellekhatasok voltak: szexualis zavarok, agresszio, alvaszavar, lab rangatozas, hízas, extrem szajszarazsag, gomboc erzes, erzeketlenseg es a bipolaris zavar osszes tunete, tehat kepesek ezek egy komplett uj betegseget is eloidezni, amivel aztan bediagnosztizalnak es arra is gyogyszerezni fognak.

A bumerang hatasnak is erdemes utana nezni, ami azt jelenti, hogy amikre szedni kezdi az ember, hosszutavon a gyogyszer maga fogja azokat a tuneteket eloidezni mellekhataskent. Magyarul meg depressziosabb leszel, meg jobban fogsz szorongani.

Rengeteg info van a neten, erdemes olvasni ezekrol. Nekem a fel eletem rament a bogyokra.

nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!