Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eloszor is, nem szeretnek dilidokihoz menni.. szoval aki hasonlo cipoben jart kerem segitsen.


A sztori az hogy 3 evig nagyon toxicus kapcsolatban eltem, a szuleim totalisan elfordultak tolem mar 16 eves korom ota. Amiota csak az eszemet tudom egy fekete barany vagyok a csaladban.


Viszont eljott az eletembes a boldogsag fenye, ha nevezhetem igy.. egeszseges kapcsolatban elek, egy minta pasival.. akirol eddig csak almodtam… meg is ugy erzem megvaltoztam es nem a jo iranyba.


Nagyon stresszes vagyok, megakarok felelni mindenkinek, hamar fel kapom a vizet.. es tul sokat es fajdalmasan agyalok hogy min es hogy kellene valtoztassak. ( fejfajas gyotor egy ido utan. )

Rendkivul rosszul alszok hiaba.. tudtok nekem ajanlani valami venynelkul kaphato nyugtatot stressz oldot amitol meg jol is aludnek.. es nem ugatnek le mindenkit az elso dolog utan?


2023. okt. 4. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

A pszichológus nem dilidoki, hozzá kellene fordulnod.

Gyógyszert szedni, még vény nélkülit is rosszabb mint elmenni segítséget kérni. Rossz beidegződést segitene feloldani, a szorongást csökkenteni.

2023. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hova nevű tabletta...
2023. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!