Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baj velem? Mit tudok...

Mi a baj velem? Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Ismert, kedvelt társaságban általában beszédes, boldog vagyok. Viszont ha egyedül vagyok, vagy csak simán elmélyedek a gondolataimban, akár lefekvés előtt, akár munka közbe, több órákig beüt a depi. Emellett rengeteg hobbimat is ejtettem, "meguntam". Régen is voltak, és most is vannak önértékelési problémáim, de ezek ilyenkor csak intenzívebbednek. Ok nélkül van bűntudatom, és úgy érzem, kellemetlen, zavaró vagyok az emberek számára, és csak kényszerből, vagy rosszabb, szánalomból viselnek el. Ezért időszakonként eltávolodok mindenkitől. Félek, el fognak hagyni, pedig erre se adnak semmi jelet, viszont nem tudok leállni ezekkel a gondolatokkal.


Ez mostanában napi egyszer ha nem többször legalább megtörténik. Mit tegyek?



2023. okt. 7. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg menj el pszichológushoz, az lehez segítene. Egyébként én is ugyan ezzel küzdök már elég sok ideje és nem igazán találtam rá megoldást. Most tervezek pszichológushoz menni.
2023. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!