Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő ami alatt hat a...

Mennyi idő ami alatt hat a Rivotril és mennyi az átlagos idő, ami alatt pedig a Frontin?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a Rivotril lassabban kezd hatni, de tovább tart a hatása, a Frontin meg gyorsan kezd hatni, de nem tart sokáig. Viszont nekem ,mikor Rivotrilt kellett szednem, volt hogy bevettem és éreztem már kb 10 perc után, hogy hat. Akkor hogy is van ez?
2023. okt. 7. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Frontin nekem kb.már 10 percen belül elkezd hatni.
2023. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem kb 5 perc.De egy-màsfél óra alatt el is múlik a hatása.
2023. okt. 7. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Frontin nekem kb. 20 perc múlva hat és két óráig tart, de én csak alkalmanként szedem, nem rendszeresen. Rivoltrilt nem ismerem.
2023. okt. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettőnél 30-45 perc a hatáskezdet. Frontin 5-6 órán át hat. Rivotril kb 8-10.
2023. okt. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is alkalmanként. Bár már így sem az igazi pl a Rivotril hatása. Max jobban alszom tőle.
2023. okt. 8. 10:13
 6/6 anonim ***** válasza:
régebben alkalmanként próbáltam rivotrilt, emlékem szerint kb 15 perc alatt éreztem a hatását és legalább fél napig tartott, kb 6-8 óra, talán még tovább.
2023. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!