Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A xanaxrol, fromtinrol, vagy...

A xanaxrol, fromtinrol, vagy rivotrilrol nehezebb leszokni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egyik sem jo de erdeklodnek hogy a harom rossz kozul melyikrol lehet a legkonnyebb lejonni? Komoly alvasproblemaval kuszkodok mar mindent probaltam ami termeszetes. Illetve egy vagy ketto 0.5ml rivotril egy heten beszedve is mar okozhat elvonasi tuneteket? Eddig kb haromszor negyszer szedtem be. Elvonasi tunetek mennyi idovel kesobb jelentkezhetnek? Lehetseges rivotrilnal masfel hettel kesobb vagy kizart?

2023. szept. 17. 13:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%

Xanax.


Frontinnak szerencsere ossze-vissza van hatasa: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Igy alig mukodik, es konnyebb leszokni, hatranya, hogy te is ossze vissza erzed magad.


Rivotril hosszu felezesi ideju dolog, de a DOA-ja rovid, kb 15 ora, de ebbol ugy 30 perc - 1 ora mulva erzel valamit, utana beall es vagy alszol vagy nem vagy annyira szorongo. Felezesi ideje 35 ora kb. Xanaxe meg 9 - 11 ora. Frontinrol nem beszelek az egy hulyeseg.

2023. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Ha csak az alvás a probléma akkor először érdemes lenne antihisztamint megpróbalni, pl ataraxot. Jóval kevésbé addiktivabb, mint bármelyik benzodiazepin
2023. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%

2


jol irja, hydroxyzine (atarax) kivalo, nem csak antihisztamin, de hat dopinergikus modon is az agyra, kis mertekben. es tenyleg nem szoksz ra. viszont altathat de az elmulik egy ido utan. Vagy mirtazapine 7.5 mg ami lofing adag antidepresszans ha nevezheto olyan dozisban egyaltalan annak. Az kb egy erosebb atarax.

2023. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A gond az hogy a szorongaszol nem alszom. Naplal elviselem kordaban tartom de ejjel jon a hasamban a szorongas felek mar nem is tudom mitol es nem megy az alvas. Az ataraxot es Mirtazapinet felirhatja haziorvos vagy csak pszichiater? Az Atarax ugyanolyan mint a cetirizine mert szt orobaltam de nem segitett..
2023. szept. 17. 15:16
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Cetirizine egy masodik generacios antihisztamin, ami kevésbé altat, mint egy atarax vagy mirtazapine. Egyébként felírhatja háziorvos mindkettőt)
2023. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
mirtazapine-t szerintem csak pszichiater. De kezd 15 mg felevel, alvas elott. Mar az kiut mint a lonak a pataja. Szedd 4 - 5 napig, aztan xanax 4-5 napig es ezt a ciklust csinald vegig. Igy nem alakul ki dependencia, meg jelentosebb tolerancia sem.
2023. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Es ezek szedhetoek egyutt Atarax Mirtazapinnel? Vagy Atarax xanaxxal?
2023. szept. 17. 15:52
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Csinald ezt:


mirtazapine 7.5mg + zolpidem 10mg 4 nap -> 2x0.25mg rivotril (este 7 kor 1 oras elteressel; 7 kor 0.25mg es 8kor megint 0.25mg) + atarax 25 - 50mg


Igy mas osszetevok, mas hatasuak, nem szoksz hozza, nincs raszokas, tolerancia kialakulhat de minimalisan. Szorongani nem fogsz az mar fix, ha igen, olyan minimalisan hogy az esti utolso pisilesnel mar megkonnyebbulsz es mesz aludni.

2023. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

8-as vagyok


Ezzel igy kb 10 - 11 korul szepen elalmosodsz.

2023. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Bocs nem irtam, de valtogatva 4 naponta ezeket a kombokat. Ne valtoztass rajtuk. Tul sok H1 receptors inverz-agonista sem a legjobb. Ezel irtam kulon a mirtazapine-t meg az ataraxot. Mert mind a ketto (de foleg a mirtazapine) erosebb antihisztamin. Es 4 -5 nap kell mire teljesen kimegy egy gyogyszer beloled. Ezert nem alakulnak ki komolyabb kovetkezmenyek.


Es talan a mirtazapine-t is felirhatja hazidoki, de ezt tenyleg nem tudom, ataraxot sem tudom oszinten, mert 100mg-ot peldaul mutetek elott szoktak hasznalni kabitaskent.

2023. szept. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!