Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi számít frontin függőségnek?

Mi számít frontin függőségnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha 2 hónapja napi 1db 0.25mg frontint veszek be, akkor lehet elvonási tünetem, ha nem nővelem az adagot? Mármint már nem hat úgy, mint az elején, de én nem szeretném nővelni, és ettől lehet elvonási tünetem, ha a szervezetem hozzászokott a 0.25-höz, de nem nővelem? Szóval így nem olyan, mintha nem vennék be és hiányolná a szervezetem?


Nem tudom, mennyire sikerült érthetően megfogalmaznom a kérdést. A frontin mellett szedek antidepit is, de most a szorongásomat leginkább ez adja, hogy félek elvonási tünetem lesz, mert hozzászokott ehhez az adaghoz a szervezetem.


Tehát elvonási tünetem így is lehet, vagy csak akkor ha egyáltalán nem veszek be, vagy nagyobb adagot veszek be és aztán kevesebbet?



2023. okt. 7. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen alacsony dózisnàl ennyi idő után is simám tud elvonási tünet jelentkezni, szóval csak fokozatosan fogod tudni elhagyni. Pl. haromnegyedét veszed be hetekig, aztán a felèt, aztan a negyedet stb.
2023. okt. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szervezet függő. Én vagy hogy kettesével szedem ha felcseszik az agyam. De amúgy simán el tudnám hagyni ha olyan lenne az életem. Mert nem azért szedem mert hiányozna, hanem mert egyszerűen úgy hozza az élet, hogy sík ideg vagyok az adott problémám/szituáció miatt. Ami elég összetett és sajnos tanácsot kell kérnem szakorvostól mert egyedül nem tudom megoldani, bizonyos emberek folyton keresztbe tesznek, amire amúgy semmi okuk nem lenne. Fogorvosnál is van aki szédül 1 adag fájdalomcsillapítótól, nekem 3-at adott és kb alig éreztem. SIma foghúzás volt és még csak nem is szédültem
2023. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!